סטפן מלול, הרוכש המיועד של בית”ר ירושלים, כפי שנחשף כאן אצלנו, שוחח הערב (חמישי) עם ONE והצהיר: “המטרה היא להביא בעונה הבאה את השחקנים הכי טובים, כדי שבית”ר תהפוך שוב לקבוצת צמרת”.

עוד הוסיף איש העסקים היהודי/צרפתי בן ה-55: “אני יודע באיזו סיטואציה נמצאת הקבוצה ומקווה שאשלים את הרכישה. המטרה היא להפוך לקבוצת צמרת בעונה הבאה ובעונות שלאחר מכן שבית”ר תהפוך לקבוצה גדולה באירופה”.

סטפן מלול (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)סטפן מלול (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

“רציתי להיכנס לבית”ר עוד לפני ארקדי גאידמק אבל אז הוא נכנס. אני מחזיק מ-1985 בדרכון ישראלי וכששמעתי שיש לחוגג בעיות אמרתי שאולי הוא ירצה למכור. פניתי לעורך הדין שלו שראה שאני רציני ונוצר קשר. אני מבין בכדורגל”, סיפר מלול על התהליך שהוביל לכניסתו למו”מ על המועדון מהבירה.

אתה עובד באיחוד האמירויות עם גורמים ערבים באמירויות, שמעת על לה פמיליה? זה לא יהווה בעיה?
“שמעתי על לה פמיליה, זאת לא הבעיה שלי. אני אגע בדבר הזה עוד כמה חודשים. אני עובד עם ערבים ואין לי דבר נגד יהודים ונגד ערבים, כולם אנשים טובים. אני לא רוצה בלאגן, לבית”ר קהל ענק ולה פמיליה זה רק 300 אנשים”.

השלט של אוהדי לה פמיליה (עמרי שטיין)השלט של אוהדי לה פמיליה (עמרי שטיין)

חוגג ניסה להילחם בהם ולא הצליח?
”חוגג זה חוגג ואני סטפן מלול”.

תביא שחקן ערבי לבית”ר?
“אין לי בעיה להביא שחקן ערבי”. 

האם יש לך מספיק כסף להחזיק מועדון כמו בית”ר?
”אין לי בעיה, יש לי כסף”.

אוהדי בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)אוהדי בית"ר ירושלים (רדאד ג'בארה)

עורכת דינו של מלול, אורלי זיני, הוסיפה: “סטפן יוסף הוא יהודי ציוני אוהב ישראל והוא רואה את הפוטנציאל בקבוצה. הוא מוכןף למרות כל הקשיים, להירתם ולתת מהונו וממרצו כדי להפוך את בית״ר לקבוצה טובה יותר ולהעלות את קרנה של הקבוצה ושל העיר ירושלים”.

איך הגיע למו”מ על רכישה?
“יצחק יונגר פנה ועניין אותו לגבי הרכישה והוא פנה אליי וביקש שאתחיל במגעים מול יצחק יונגר. בשלבים הראשונים סטפן מתכוון בהחלט להיות מעורב מאוד בניהול הקבוצה, וזאת כדי להגיע למטרה אליה הוא שואף. בהצלחה לסטפן ולקבוצה”.

אורלי זיני, עורכת הדין של סטפן מלול (יח"צ)אורלי זיני, עורכת הדין של סטפן מלול (יח"צ)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל