דרמה בפרשת “המשחק הגדול”. שופט המעצרים בבית משפט השלום בראשון לציון, טל ענר, שחרר הבוקר (חמישי) את שני קרובי משפחתו של משה חוגג למעצר בית, לאחר שהשניים היו חשודים בעבירות הכספים וההונאה. השניים שוחררו באופן מפתיע למעצר בית בתנאים מגבילים, בהסכמת היחידה החוקרת של המשטרה.

השניים, ששמותיהם עדיין תחת צו איסור פרסום, נעצרו בפרשה והיו חשודים בניהול הכספים של משה חוגג. הם שוחררו למעצר בית מלא ללא פיקוח לעשרה ימים, בתנאים מגבילים של אי יצירת קשר, הפקדת דרכון ואיסור יציאה מהארץ ל-180 יום.

בנוסף, על פי התנאים המגבילים של אחד מהשניים, הוא הורחק ל-90 יום מהחברות הקשורות וממי מהמעורבים, נאסר עליו שימוש בארנקים דיגיטליים למשך 30 יום ואי יצירת קשר עם שלל המעורבים במשך 180 יום. כמו כן, תיחתם ערבות עצמאית של 450,000 ש”ח וערבות צד ג’ בסכום דומה, עם הפקדת מזומן של 200,000 ש”ח, שלא תהווה תנאי לשחרור.

עו"ד כרמלי: "מרשיי אינם קשורים לפרשה"

לאחר שחרורם של השניים, עו”ד עדי כרמלי, המייצג אותם, אמר ל-ONE: “אני מברך על כך שהמשטרה הגיעה להסכמות על כך ששני החשודים שאני מייצג בפרשה שוחררו למעצר בית. סברתי מתחילת הפרשה שלגבי החשודים שאני מייצג אין שום צורך לקיים את החקירה כשהם נתונים במעצר, ואני שמח שגם המשטרה הבינה את זה היום והם שוחררו למעצר בית. החקירה תימשך ואני סמוך ובטוח כי בסיום החקירה לא יוגש כאן אפילו כתב אישום, האבק ישקע מעל החקירה התקשורתית הזאת והמשטרה תבין שבפעולות של לקוחותיי לא דבק רבב”.

לדבריו של עו”ד כרמלי: “החשדות לבני המשפחה אכן היו לגבי ניהול הכספים וחלק מההונאה, ועל כך הם השיבו בחקירה ושיתפו פעולה. הם לא עשו שום דבר שמהווה עבירה על החוק. אני חושב שהמשטרה מבינה היום מה חלקם ולכן משחררת אותם לביתם”.

עו"ד עדי כרמלי (רדאד ג'בארה)עו"ד עדי כרמלי (רדאד ג'בארה)

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל