המכתש גבעתיים עלתה לכותרת בעיקר בעקבות הצטרפותו המפתיעה של משה חוגג, הבעלים לשעבר של בית״ר ירושלים, אבל הקבוצה מחזיקה בכמה שמות מפוצצים ביחס לליגה ג’. משחקים בה בין היתר לירן כהן וקרלוס צ׳קאנה להם עבר בליגת העל ותאמינו או לא, הקבוצה מהליגה הצנועה מפתיעה, מרעננת ורצה קדימה בקצב שלא מבייש קבוצה מליגה בכירה יותר, וגם זכתה בגביע המדינה בליגה ג’. 

הבוקר (שישי) התארחו חוגג וחבריו לקבוצה אצל פרדס כץ. מספר 10 על הגב של המכתש, שעלו במדי ורוד-שחור, הוא זה שהבקיע ראשון לטובת קבוצתו והעלה אותה ליתרון בדקה ה-18, כאשר חדר לתוך הרחבה ובהטעיה מצוינת העביר את הכדור מרגל ימין לשמאל ומשם סיים עם בעיטה חדה לפינה, וכמובן, איך לא, חגג עם חבריו לקבוצה ולאחר מכן רץ ליציע כדי לחבק את הילדים שבאו לצפות באבא מלהטט על המגרש. הווידאו מאת אודי כהן, שידורי ספורט.

צפו: חוגג מפגיז במשחק גדול של קבוצתו
חוגג: מקווה שימצא האיש הנכון עבור בית״ר

רואים שחוגג אוהב את המשחק. רמת הריכוז שלו וכן גם קור הרוח שהוא משדר ברגע שהכדור מגיע לרגליו, כששחקן יריב מנסה לחטוף לו והוא לא ממהר לשחרר כדור אלא מוצא את האופציה הטובה ביותר. לקראת סוף המחצית הראשונה, המכתש זכו בכדור חופשי ומספר 10 ביקש לבעוט, אך הכדור פגע בחומה והאכזבה על פניו לא איחרה להגיע. 

בדקה ה-57 חוגג הוחלף וירד לספסל אבל בסיום החיוך ניכר על פניו, כאשר הקבוצה מחצה את פרדס כץ 1:9, עם חמישייה של קרלוס צ’קאנה, השחקן שנמצא בכדורגל הישראלי כבר שנים ארוכות ולא מוריד רגל מהגז. שחקן נוסף שמככב במכתש הוא איש הטלוויזיה גיא לרר, שכבש ארבעה שערים והוסיף שלושה בישולים בחמישה משחקים.

קרלוס צ'קאנה חוגג חמישייה (רדאד ג'בארה)קרלוס צ'קאנה חוגג חמישייה (רדאד ג'בארה)
גיא לרר חוגג (רדאד ג'בארה)גיא לרר חוגג (רדאד ג'בארה)
משה חוגג (רדאד ג'בארה)משה חוגג (רדאד ג'בארה)

חוגג עבר שחקן שחקן, בירך: “כל הכבוד”, והתפנה למספר שאלות בזמן שהילדים רצים לעברו. בסיום אמר: “אני רוצה לתת מילה טובה להתאחדות לכדורגל על הדבר הזה שנקרא ליגה חובבנית, זה תחליף מקסים לשכונות, כיף לשחק כדורגל. היה תמיד כיף בשכונה ועוד יותר כיף פה”.

שחקני המכתש גבעתיים חוגגים (רדאד ג'בארה)שחקני המכתש גבעתיים חוגגים (רדאד ג'בארה)

אתה חושב שאתה שחקן מבוזבז?
“לא לא, אני שחקן שכונה שבמקום לשחק שם אני משחק פה. כיף גדולה עם החבר’ה ובמסגרת הזאת, כיף להבקיע שערים, פה אני מבקיע גולים”.

משה חוגג (רדאד ג'בארה)משה חוגג (רדאד ג'בארה)

יכולת לשחק בליגה גבוהה יותר?
“אולי בליגה א׳ (צוחק). קודם כל באנו ליהנות, לקחנו את הגביע שזה נחמד, אנחנו מחזיקי גביע המדינה בליגה ג׳, ויכול להיות מאוד שנעלה ליגה, אני לא בטוח שאנחנו רוצים, אני לא שחקן מתאים לליגה ב׳ אני רק לליגה ג׳, אז אני לא בטוח לגבי עלייה. אני כבר בן 40, באמת קשה לי פיזית לשחק אבל זה כיף. אני רוצה לכבוש מספר דו ספרתי בעזרת השם”.

משה חוגג (רדאד ג'בארה)משה חוגג (רדאד ג'בארה)

מצאתם רוכש לבית״ר ירושלים? 
“לא, עוד לא”.

משה חוגג (רדאד ג'בארה)משה חוגג (רדאד ג'בארה)

מצטער שעזבת את הקבוצה?
“הכל בסדר, אני אוהב את בית״ר ואני מקווה שיימצא האיש הנכון שייקח אותה הלאה”.

משה חוגג וקרלוס צ'קאנה (רדאד ג'בארה)משה חוגג וקרלוס צ'קאנה (רדאד ג'בארה)
לירן כהן (רדאד ג'בארה)לירן כהן (רדאד ג'בארה)