את משחק הדרבי מאתמול (שבת) בבית״ר ירושלים רוצים לשכוח וכמה שיותר מהר. אבל מלבד ההפסד 1:0 הצורם, היום אפשר לספר כי הבעלים משה חוגג התעמת בשבוע שעבר עם מנהל אצטדיון טדי, ברק ג’ורג’י, על כך שהאחרון אפשר לארגון אוהדי לה פמיליה להמשיך ולהשתמש במחסן הציוד של האצטדיון. 

בין השניים התפתח ויכוח סוער שבו דרש חוגג שמחסן הציוד יועבר לארגון האוהדים ״שער האריות״ (ארגון שתומך בחוגג), אך מנהל האצטדיון אמר לחוגג כי ההחלטה שלו היא שכל עוד ארגון לה פמיליה מתנהג בצורה יפה הוא יאפשר להם להשתמש במחסן ובמקביל הבטיח כי יקצה מחסן גם לארגון האוהדים שתומך בחוגג, ארגון ״שער האריות״. 

משה חוגג (אורן בן חקון)משה חוגג (אורן בן חקון)

אגב, ביום חמישי האחרון נקבעה פגישה בין מנהל האצטדיון לנציגי בית״ר ונציגי ארגון האוהדים ״שער האריות״, אך אף אחד מארגון האוהדים לא הגיע לפגישה. 

בחזרה לדרבי אתמול, בסיום המשחק החליט איתמר ניצן לאסוף את כל השחקנים על כר הדשא בסמוך לספסל הקבוצה וביקש מהם לא לרדת לחדר ההלבשה. ״תראו מה קורה פה, בדרבי הבא אסור שהסיטואציה הזו תחזור על עצמה״, אמר ניצן לשחקני בית״ר והכריח אותם לראות את שחקני הפועל ירושלים חוגגים עם הקהל האדום ואת אוהדי בית״ר מדוכאים, המומים וכואבים, אוספים את עצמם בדרך הביתה. 

איתמר ניצן (עמרי שטיין)איתמר ניצן (עמרי שטיין)

״בהחלט שיש מקום לדאגה״ אמר המאמן ארווין קומאן אחרי שהקבוצה שלו לא הבקיעה זה המשחק הרביעי ברציפות (שלושה משחקים במחנה האימון ועוד משחק בגביע הטוטו). בבית״ר אומרים שיש עוד מספיק זמן עד פתיחת הליגה להשתפר ולחזק את הקבוצה, אך עם זאת קיימת דאגה מכך שהקבוצה לא מצליחה לייצר מצבים והתקשתה מאוד אתמול מול קבוצה נחותה ממנה. 

בקבוצה ציינו את האגף הימני עם עמית כהן ואדווין ג’סי שהיו בולטים, איתמר ניצן הציל לפחות שני שערים בטוחים, אך לבית״ר היה חסר המחץ בהתקפה. ״יש פה הרבה שחקנים צעירים, ברגע שזה יתחבר נראה טוב יותר, קומאן היה מרוצה מההופעה של דוד חוג׳ה אתמול ליד דגני, אנחנו בונים משהו, יש לנו סבלנות ואנחנו יודעים שעד שתתחיל הליגה נראה אחרת״. סיכמו בבית״ר ירושלים. במועדון מקווים כי עם הגעתו של החלוץ בוקאי הגנאי ההתקפה תיראה אחרת.

ארווין קומאן (אורן בן חקון)ארווין קומאן (אורן בן חקון)

לגבי ירדן שועה, ביום שני מתכוון קומאן לקיים שיחה צפופה עם השחקן שלאחריה יוחלט לגבי המשך דרכו במועדון. על פי גורמים בבית״ר, לשיחה בין שועה למאמן תהיה השפעה משמעותית על עתידו של החלוץ, לא רק בהיבט המשמעתי אלא גם בהיבט המקצועי. אגב, שחקנים בקבוצה מספרים שירדן שועה מרגיש שלא מספיק מכבדים אותו. 

בית״ר צפויה להתחזק בבלם זר, בקבוצה מספרים שהגישו שתי הצעות לשני בלמים ומחכים לתשובות. עם הגעתו של בלם, יצטרכו לוותר על אחד הזרים בסגל. כמו כן, אביאל זרגרי שלא פתח בהרכב אתמול סובל מכאבים בגב ולכן גם אחרי שנכנס כמחליף הוא יצא לפני סיום המשחק. בבית״ר מדגישים כי לא מדובר בפציעה מדאיגה.

אוהדי בית"ר בשיר מאיים לקראת הדרבי