בעלי בית”ר ירושלים, משה חוגג, ממשיך במה שהוא מכנה “מלחמה” מול קומץ אוהדים שמזיקים לטענתו לקבוצה, והערב (רביעי) הוא דאג להדגיש בפני יתר הקהל בצהוב-שחור, בעזרת פוסט שכתב בחשבון הפייסבוק שלו, כי מדובר במאבק שלו ושל המועדון באותה קבוצה קטנה בלבד.

“רוצה שיהיה ברור, אין ולא תהיה אף מלחמה עם אוהדי בית"ר, כל המועדון הזה הוא למען האוהדים, התקציב שאני מעמיד כל שנה הוא למען האוהדים, השחקנים משחקים למען האוהדים וכולם עובדים מסביב לשעון רק למענכם”, הבהיר חוגג. יש חוזה לא כתוב בין המועדון לאוהדים שאומר שהמועדון וכלל עובדיו ושחקניו יתנו 110% למען הניצחון והאוהדים מתחייבים לתמוך באש ובמים”.

אוהדי בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)אוהדי בית"ר ירושלים (אורן בן חקון)

עוד הוסיף: “המלחמה שלי ושל המועדון היא רק בקומץ קטנטן של בערך 15 גזענים אלימים שחצו כל קו אפשרי, אם זה קללות גזעניות, אם זה קללות על ילדות בנות 4 ואם זה אלימות ואיומים נגד אחרים. האנשים האלו לא יכנסו למשחקי הבית של בית"ר ירושלים ובקרוב נעביר גם תקנה שתמנע מהם כניסה גם למשחקי החוץ. וכן חלקם גם יתמודדו עם תביעות אישיות על הנזקים שהם עושים. ולא אני לא אוותר. תזכרו, המלחמה היא נגד כ-15 אנשים ומסיבה מוצדקת על כל אחד ואחד”.

צפו בפרק ה-4 של טרנספר מרקט