התפשטות הקורונה בבית”ר ירושלים ממשיכה להגיע לגבהים חדשים. הבוקר (שני), נודע כי שלושה שחקנים נוספים התווספו לרשימת המאומתים, שעד כה כללה 17 שחקנים ושני אנשי צוות, וכעת מונה כבר 22 נדבקים בסך הכל, לאחר שאתמול עברו 20 אנשי צוות ושחקנים בדיקת קורונה והבוקר הגיעו התוצאות. 

החולים הנוספים הם הבלם אור זהבי, השוער נתנאל דלויה והקשר דוד דגו. בשל כך כל השוערים של הקבוצה למעשה מושבתים עם קורונה. יתר השחקנים שנבדקו נמצאו שליליים ומדובר באלירן עטר (שכבר חלה לפני מספר חודשים בקורונה), אוראל דגני, אורי מגבו, אביאל זרגרי ורוי דוגה.

שלושת המאומתים החדשים מצטרפים לרשימת השחקנים שכבר נדבקו בנגיף: טל בן חיים, עלי מוחמד, שלום אדרי, גליאופיליו פלייטר האסלביינק, איתמר ניצן, אורן ביטון, שי קונסטנטין, ירדן שועה, קים זיבת (שוער קבוצת הנוער), אופיר קריאף, מיכאל אוחנה, רועי פדידה, עידן ורד, תמיר עדי, עוזיאל פרדו, סנטיאגו אוקמפוס ודיוגו ורדאסקה. בנוסף גם למתאוסיניו אשר שוהה בברזיל ונמצא חיובי לפני כשבועיים ושני אנשים מהצוות הרפואי שנמצאו חיוביים.

נתנאל דלויה מתחמם. כל השוערים של בית"ר עם קורונה (עמרי שטיין)נתנאל דלויה מתחמם. כל השוערים של בית"ר עם קורונה (עמרי שטיין)

כלל פעילות של הקבוצה הופסקה בסוף השבוע האחרון על פי הוראת משרד הבריאות ובבית״ר מבינים כי מצב הקבוצה כרגע בעייתי בכל הקשור להתמודדות עם הקורונה והשבתת הקבוצה עלולה להימשך מעבר לצפוי. ביום רביעי צפויים לבצע בדיקות קורונה נוספות לאלה שנמצאו מאומתים ורק לאחר מכן יבינו בבירה מתי תוכל הקבוצה לחזור לפעילות.