בבית״ר ירשולים מסכימים כי לא הגיע להם לצאת עם יותר מנקודה אחת במשחק אמש (ראשון) בטדי, לאור העובדה שמכבי נתניה הייתה טובה יותר לאורך דקות ארוכות במשחק שהסתיים לבסוף ב-1:1. המאמן ארווין קומאן נכנס לחדר ההלבשה בסיום ואמר לשחקנים: ״היינו רכים ולא אגרסיביים, ציפיתי ליכולת אחרת״.

כובש השער לזכות בית״ר ריצ’מונד בואצ׳י התנצל בסיום על החמצת הפנדל. ״באימונים כל בעיטת פנדל שלו נכנסת לרשת״, אמרו בבית״ר. אחרי השער שכבש ניגש בואצ׳י לאוהדים וסימן להם שהוא מתנצל על הבעיטה הרשלנית מהנקודה הלבנה. אגב, אחרי שקמסו מארה יצטרף לקבוצה, הוא צפוי להיות בועט הפנדלים הקבוע.

היום מצפה הנהלת הקבוצה לקבל את אישורי ההגעה של הקשר שצפוי לנחות השבוע בישראל, עם הגעתו לארץ הוא ייכנס לבידוד. בבית״ר בונים על הגעתו ועל חזרתו של אביאל זרגרי לסגל, נוכח החולשה של מרכז הקישור במשחק. אגב, מארה פנה אתמול לאנשי בית״ר וביקש לינק בכדי לצפות מביתו במשחק מול נתניה.

קמסו מארה. יבעט את הפנדלים לאחר שיצטרף (רויטרס)קמסו מארה. יבעט את הפנדלים לאחר שיצטרף (רויטרס)

בינתיים, במועדון מודאגים מגל הפציעות של שחקני הקבוצה. מלבד עמית כהן, לירן רוטמן, זרגרי ומיכאל אוחנה, גם רועי הרמן הרגיש כאבים ברגל והוחלף במחצית. בקבוצה מנסים להבין מדוע יש כל כך הרבה פציעות. השאלה היא האם לאימוני הכושר של מאמן הכושר טלמו דה אנדרס יש חלק בכל הקשור למכת הפציעות שפוקדת את הקבוצה.

הופעת הבכורה של הבלם (ששיחק כמגן ימני) ג׳וסואה מחייאס הייתה פושרת אבל בבית״ר מייחסים זאת לעובדה שמדובר במשחק ראשון שלו בקבוצה. במועדון לא הופתעו מהדברים שאמר קומאן בסיום המשחק: ״הבעלים מצפים שננצח כל משחק 0:5, אבל יש הרבה קבוצות טובות מאיתנו בליגה״. אנשי המועדון מייחסים זאת לפתיחות של המאמן שאומר את הדברים בפשטות ובכנות ושלא מסתתרת שום כוונה או ביקורת כלפי ראשי המועדון. בהנהלת הקבוצה בטוחים כי אין לקומאן מחשבות על עזיבה.

קפטן הקבוצה אופיר קריאף סיכם את המשחק: ״מחצית ראשונה לא טובה בכלל מבחינת הגישה והאנרגיות, אבל לצד זה הראינו אופי במחצית השנייה. בעבר היינו מפסידים משחק כזה, אבל יש פה חבורה של גברים שלא מוותרים עד הסוף. כל עוד אני משחק בבית״ר ולובש את החולצה של בית״ר לא אשאף להיות קבוצת תחתית, הקבוצה צריכה וחייבת להיות למעלה, אלה השאיפות של המועדון הזה בכל שנה. צריך להגיע חיזוק של הקשר האחורי, הפצועים יחזרו והדברים יראו יותר טוב״.

ארווין קומאן (חגי מיכאלי)ארווין קומאן (חגי מיכאלי)

לקראת אשדוד עשוי קומאן לבצע מספר שינויים בהרכב כחלק מהמסקנות מהמשחק הבינוני של הקבוצה. ועדת המשמעת של ירדן שועה עשויה להתקיים היום.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל