הסאגה סביב המעבר של אביאל זרגרי הסתיימה בכך שהוא נשאר בבית״ר ירושלים, אך ל-ONE נודע כי בחלון העברות של ינואר יתבצע ניסיון נוסף על ידי הנאמן עו”ד יצחק יונגר למכור את השחקן, רק שעכשיו מכוון חוגג למכירת הקשר לחו״ל בכדי למקסם את הרווח ממכירתו. 

כמובן שגם קבוצות בארץ שירצו את הקשר בינואר באות בחשבון אך הערכות בבית״ר שעד ינואר, עם חזרתו הצפויה של זרגרי למגרשים, המחיר שלו יעלה. זרגרי כבר חזר לאימונים חלקיים ולפי אנשי בית״ר הוא צפוי לחזור בקרוב לפעילות מלאה. 

אביאל זרגרי (איציק בלניצקי)אביאל זרגרי (איציק בלניצקי)

בתוך כך, ביום ראשון תפגוש בית”ר את מכבי נתניה וכרגע האוהדים מארגון לה פמיליה לא מתכוונים להגיע למשחק. “עד שלא יבוטלו התביעות נגד האוהדים, לא נגיע למשחק הבית”, הודיעו ראשי הארגון. 

ארווין קומאן צפוי לשלב כבר במשחק ביום ראשון מול נתניה את הבלם החדש ג’וסואה מחיאס בהרכב. ירדן שועה שלא הורשה להתאמן אתמול אחרי שעלה לאימון עם נעלי התעמלות, יעמוד לוועדת משמעת שלאחריה יחזור לאימונים. 

אגב, בבית״ר רצו מאוד להעביר את שועה בהשאלה בחלון העברות שנסגר אתמול, אך השחקן לא רצה לרדת לליגה השנייה ולשחק העונה בבני יהודה. מבחינת בית״ר, על הסוכן של שועה, דודו דהאן, למצוא לחלוץ קבוצה בהקדם האפשרי ואם יתאפשר להיפרד ממנו בינואר, קומאן ישמח מאוד.