בבית״ר ירושלים עדיין מעכלים את ההודעה של משה חוגג מאתמול (חמישי) על עזיבתו את הקבוצה, ובמקביל מנסים להבין מה המשמעות של המהלך הזה מצידו של מי שהיה בעלי המועדון בשלוש השנים האחרונות. השחקנים עקבו אחר הפרסומים אודות העזיבה של חוגג ורובם הביעו התנגדות נחרצת לקיצוץ במשכורת שלהם. ״החוזים שלנו עברו בבקרה, הם מוגנים״ אמר אחד משחקני הקבוצה ל-ONE.
בהנהלה מנסים להבין מה יהיה הצעד הראשון של הנאמן, יצחק יונגר, כשגורמים במועדון אומרים: ״חוגג הוא עדיין הבעלים של הקבוצה, בקרוב נבין מה בדיוק הולך להיות״. כרגע, ממתינים בבית״ר לפגישה הראשונה עם עורך הדין יונגר. ״יתקיימו ישיבות עבודה מסודרות בתקופה הקרובה, עוד לא התקיימה ישיבה אחת עם הנאמן וכבר כולם החליטו מה יהיה״, הבהירו אנשים בקבוצה.

משה חוגג (אורן בן חקון)משה חוגג (אורן בן חקון)

במידה ויימכרו שחקנים, מי שכרגע המועמדים המרכזיים לעזוב הם ירדן שועה ואביאל זרגרי, אבל לבית״ר אין יותר מידי זמן עד לסגירת חלון העברות בישראל, כדי לממש זאת. בנוסף, יש כוונה להיפרד משני שחקנים זרים. ״כרגע במסגרת הערבויות שחוגג הציב בבקרה, יש תקציב וכסף למשכורות, ייתכן ועד ינואר (מועד העברות הנוסף בישראל) המועדון יוכל לעבוד בצורה רגילה״, ציין גורם במועדון.
הנאמן יונגר ייפגש עם מנכ״ל המועדון מוני ברוש, היו״ר אלי אוחנה וחשב הקבוצה חיים נבון, במטרה לבנות תוכנית פיננסית יציבה ללא תמיכת בעלים בעונה הנוכחית. בבית״ר מבינים כי בין היתר יעלה על הפרק נושא קיצוצים, פיטורי עובדים ומכירת שחקנים.

משה חוגג ואלי אוחנה (רדאד ג'בארה)משה חוגג ואלי אוחנה (רדאד ג'בארה)

למרות מינוי הנאמן, במועדון עדיין שוקלים להתחזק בשחקן זר למרכז הקישור. אנשי הקבוצה מנהלים מו״מ עם הקשר, קמסו מארה, גינאי בן 28 שמשחק בסלובן ליברץ' הצ'כית וכבש 10 שערים ב-66 משחקים. על פי גורם במועדון, קומאן ביקש להחתים את השחקן הזה מהיום הראשון שהגיע לבית״ר וחוגג אישר את התקציב להבאתו, עוד בטרם מינה את הנאמן.
״למרות מינוי הנאמן, הקבוצה עדיין עשויה למצוא דרך להתחזק במקומות שצריך וישוחררו שחקנים מעמדות אחרות״, אומרים בבית וגן. הכוונה בבית״ר לשחרר או להשאיל את סנטיאגו אוקאמפוס ומתאוסיניו. ״הזמן לא עובד לטובתנו, יש זמן קצר עד יום שלישי שצריך גם להשתחרר משחקנים וגם אולי להתחזק בעוד שחקן״, סיכמו בבית וגן.

חלוקת מנויי כבוד לשחקני העבר במכבי חיפה