ירדן שועה צפוי להיות מושעה ממשחק הדרבי ביום שבת הקרוב. השחקן נענש בעקבות תקרית באימון הקבוצה ביום שני אחרי שיצא מהאימון בלי לקחת חלק בארוחת הצהריים של הקבוצה ולמעשה עזב את מתחם בית וגן על דעת עצמו. 

כשגילו את זה בבית״ר, התקשר היו״ר אלי אוחנה לשועה וביקש ממנו לחזור לבית וגן, אך שועה הודיע כי הוא כבר במרכז הארץ ולא יכול לחזור. המאמן ארווין קומאן החליט להשעות את שועה מהאימון שהיה ביום שלישי, אתמול הקבוצה הייתה בחופש והיום השחקן גם כן לא הורשה להתאמן. 

אגב, השחקן נדרש להגיע לבית וגן מידי יום. ״הוא בבית וגן, אבל אסור לו להתאמן״, סיפרו השחקנים. 

אך יש גם בשורות טובות לקבוצה, כאשר הבקרה התקציבית אישרה את תקציב הקבוצה לעונת 2021/2022. כל שחקני הסגל יעמדו לרשותו של הצוות המקצועי החל מהמשחק הקרוב. 

אבי נמני ורועי פדידה (אינסטגרם)אבי נמני ורועי פדידה (אינסטגרם)

כמו כן, במועדון החתימו היום שני שחקנים צעירים על חוזים חדשים. רועי פדידה בן ה-20, המשחק בכנפיים, חתם על חוזה לשלוש שנים. גם הבלם בן ה-20, דוד חוג’ה, חתם על חוזה לשלוש שנים וזוהי עונתו הראשונה בבוגרים. 

פדידה אמר לאחר החתימה: "אין שמח ממני להמשיך בבית שנקרא בית"ר ירושלים. לכל אורך הדרך היה לי חשוב להיות חלק מהסגל, ואני שמח לקראת ההתחלה החדשה של עונת 2021/2022. אני מודה לצוות המקצועי על האמון בי, ורוצה גם להודות למשפחה שלי, שמלווה אותי לכל אורך הדרך. עכשיו הזמן שלי לזרוח על המגרש ולשמח את הקהל. יאללה בית"ר".

אבי נמני ודוד חוג'ה (אינסטגרם)אבי נמני ודוד חוג'ה (אינסטגרם)

חוג’ה ציין: "אני מתחיל להגשים היום חלום שלא רבים זוכים להגשים, וזה לשחק במועדון בו גדלתי. אני רוצה להודות לכל המאמנים שלי לאורך השנים, למשפחה שלי ולצוות המקצועי. צפויה לי עבודה קשה, ואני מחכה לקראתה, ובעיקר מחכה לפתוח כבר את העונה מול הקהל שלנו. כאחד שגדל כאן והעריץ את השחקנים במועדון, אני יודע כמה חובת ההוכחה יושבת עליי". 

הכירו את גיאסי הרכש החדש של בית"ר ים