עונה לא פשוטה עברה על הפועל נוף הגליל. הקבוצה הצנועה מהצפון שעלתה לליגת העל בעונה שעברה לא רצתה שכך תיראה העונה שלה. הערב (ראשון) אירחה קבוצתו של שי ברדה את עירוני קריית שמונה וספגה הפסד 2:0 מאכזב שהוריד אותה באופן מעשי לליגה הלאומית לאחר עונה אחת בלבד, 16 שנים לאחר הירידה הכואבת לליגת המשנה בפעם הקודמת.

שי ברדה התייחס להפסד הכואב וירדת הליגה של קבוצתו בסיום המשחק ושיתף: “איך אני מרגיש? לא טוב. לקחתי משימה וזה לא נעים להיכשל, רציתי שדברים יראו אחרת. ניסיתי לעשות הכל בשביל להשאיר את המועדון ליגה ולא הצלחתי. בספורט גם צריך להודות בהפסד ולהגיד לא הצלחתי.

ברדה הוסיף: “מה לא עבד? בסוף מכריעה האיכות והתקציב. אני לא חושב שבינואר יכולתי לעשות יותר שינויים. לקחתי משימה על עצמי ולא הצלחתי. זה כדורגל וצריך לדעת לחוות גם רגעים כאלה ולהיות חזקים. ירידת ליגה ראשונה? מאמן נמדד בהרבה דברים. אני מאמן כבר עשר שנים וזה חדש לי אך אני לא מייחס לזה חשיבות”.

שי ברדה (לילך וויס-רוזנברג)שי ברדה (לילך וויס-רוזנברג)

התחושה להפסיד סלובודאן דראפיץ'? זו פיקנטריה בלבד. אני אוהב אותו והוא איש אדיר ומאמן גדול. מאחל לו הצלחה בהמשך. איפה אהיה בעונה הבאה? אני אוהב את הקבוצה אבל צריכים לקרות כמה דברים בשביל שאשאר. הקריירה שלי תגיע רחוק ואני לא דואג”.

סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה (ניסן עייש)סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה (ניסן עייש)

מאמן עירוני קריית שמונה, סלובודאן דראפיץ', אמר בסיום: “התחושה להוריד את שי ברדה ליגה? זה עצוב בשבילי. חבר טוב שלי ירד ליגה וזה לא נעים. אמרנו שנסיים את הפלייאוף התחתון במקום הראשון וזה מה שעשינו. הנבחרת הצעירה? כמו מילואים, כשקוראים לך אתה מתייצב. אחרי שני משחקים נראה מה יהיה”. 

סלובודאן דראפיץ' (ניסן עייש)סלובודאן דראפיץ' (ניסן עייש)

דראפיץ’ הוסיף: “עונה הבאה? אני רוצה לאמן כל יום. אני צריך לשבת עם הסוכן שלי ולראות מה קורה. הפועל באר שבע? הכל אופציה בשבילי, אני מאמן בלי חוזה. אהבת הקהל? זה מרגש אותי כל פעם מחדש. זו עיר מדהימה והכרתי כאן חברים חדשים”.

יבגני ברקמן (עמרי שטיין)יבגני ברקמן (עמרי שטיין)

קפטן נוף הגליל, יבגני ברקמן, שיתף את תחושותיו בסיום: “זה רגע לא פשוט. כואב מאוד להיכשל במועדון שהוא כמו בית בשבילי. עצוב מאוד לרדת אחרי עונה אחת. היו לנו המון הזדמנויות ולא הצלחנו, בעטנו בדלי, אך אסור לחפש אשמים”.לעלות ליגה? המועדון מספיק מנוסה בליגת המשנה ואני בטוח שנעמוד במשימה. עתידו של שי ברדה? אני לא הבעלים של המועדון. שי מאמן נהדר אבל אני לא קובע וזה עוד רחוק”.

צפו: השער הענק של שון וייסמן נגד אייבר
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה