סוף לסאגה. שלום אדרי ולירן רוטמן מצטרפים להפועל חדרה, וזאת לאחר שהאחרון היה בדרך לבני יהודה אחרי שכבר סיכם אצל החדרתים, אולם בסופו של דבר התרצה ובחר להצטרף לחברו ולחתום בקבוצה של מנחם קורצקי, כך הודיעו במועדון היום (חמישי).

אדרי בן ה-26 יחתום על החוזה כאשר יחלים מנגיף הקורונה והוא יצטרף לעונה וחצי. אדרי רשם העונה 14 הופעות, אך לא הצליח להטביע את חותמו בקבוצה הירושלמית כשסיפק רק שער בודד לצד בישול אחד, ונראה שדווקא בקבוצתו החדשה יקבל יותר הזדמנויות על מנת לעזור לקבוצה להישאר בליגה.

שלום אדרי (שחר גרוס)שלום אדרי (שחר גרוס)

לגבי רוטמן, מוקדם יותר הוא היה בדרכו לחדרה ונכח באימון, אך שם נדהמו לגלות מאוחר יותר כי הוא צפוי לעבור דווקא לבני יהודה. בסופו של דבר, השחקן מגיע לחדרתים בהשאלה עד תום העונה ויחזק גם כן את הקבוצה במאבקי התחתית. אורן גולן אמר: "נלחמנו רבות על שני השחקנים, הם מאוד חשובים לנו. בעזרתם ועם הרכש הנוסף שעשינו בפתיחת חלון ההעברות, הפועל חדרה תצליח לעמוד במטרות שלה".

בתוך כך, קורצקי לא נח ובימים מאז הגעתו וביחד עם הנהלת המועדון מחפשים חלוץ זר שיחזק את החלק הקדמי, לכן, בחדרה מעוניינים לצרף שחקנים שיוכלו לסייע בהתקפה ובעיקר ליצור שערים על מנת לצבור נקודות ולשרוד את מאבקי התחתית עם כרטיס לעוד עונה בליגת העל.

כך הגיב גולדהאר כשנשאל על ערן זהבי