בני יהודה העלתה הילוך בכל נושא החיזוק מאז חזרתו למועדון של יוסי אבוקסיס, כאשר כמה שמות נמצאים על הפרק. לירן רוטמן צפוי לחתום בסופו של דבר בבני יהודה שסיכמה עם בית”ר ירושלים על מעברו. רוטמן חתם על חוזה בהפועל חדרה לפני שעלה על כר הדשא הבוקר כדי לערוך אימונו הראשון בקבוצה, אלא שלאחר מכן הכתומים סגרו עסקה אחרת מול בית"ר וסיכמו עם השחקן כדי שיעבור לשכונת התקווה.

בסביבת המועדונים הסבירו כי בניגוד לאדרי, כרטיס השחקן של רוטמן שייך לבית"ר, כך שלמרות החוזה האישי של השחקן, שכבר נחתם בחדרה, המילה האחרונה לגבי היעד הבא שלו היא של משה חוגג וזוהי החלטתו לאחר סבב השיחות שערך עם ברק אברמוב ובני יהודה, שהצליחו לשים את ידיהם על רוטמן.

לירן רוטמן עם הכדור (חגי מיכאלי)לירן רוטמן עם הכדור (חגי מיכאלי)

בתוך כך, מתן בלטקסה, שכבר נכנס למו"מ מתקדם עם הכתומים והם מצדם הגיעו להבנות בעל פה עם מכבי תל אביב (צפויים לשלם כחצי מיליון שקל על מחצית מכרטיס השחקן של המגן השמאלי, שיקבל חוזה עם סעיף יציאה לאירופה), אך לא המעבר עדיין לא נסגר סופית בין המועדונים.

בלטקסה, שמחוזר על ידי בני יהודה בחודש האחרון כשגם מכבי נתניה ניסתה לצרפו וככל הנראה ירדה מהפרק כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, כבר נראה היה בדרך הבטוחה לקאמבק לשכונת התקווה, אבל שם, עדיין לא סוגרים את הדלת, אך גם מציינים כי המגעים תקועים לעת עתה. במועדון מחכים לפריצת דרך שתוביל לשחרורו של האקס המבוקש.

גלאופילו האסלביינק (אורן בן חקון)גלאופילו האסלביינק (אורן בן חקון)

בנוסף, ל-ONE נודע כי לבני יהודה הוצע גלאופילו האסלביינק מבית"ר ירושלים, בעודה מחפשת חלוץ. הקבוצה לא פוסלת את צירופו של הסורינאמי בן ה-21, אך מעדיפה כרגע להמשיך ולחפש מועמדים מנוסים, מוכחים ומבוגרים יותר. עם זאת, הוא בהחלט יילקח בחשבון במידה ולא יימצא חלוץ מתאים, כשמקצועית בשכונת התקווה מעריכים אותו. 

אנדי רם ומיץ' גולדהאר בשיחה על הכל