הפועל כפר סבא, שכבר מרגישה את החרב מונחת על צווארה, תנסה הערב (שני, 20:15) להציל את העונה מול בית"ר ירושלים. עומר פדידה וטל מכלוף פצועים וכרגע, לפחות, מסתמן שההתלבטות של המאמן הזמני, רביד גזל, היא האם לפתוח עם טום שלח שחזר מפציעה או עם איתי שור כמגן הימני. מתן זלמנוביץ’ צפוי לעמוד בין הקורות עקב כך שהשוער איתמר ישראלי לא היה כשיר לחלוטין בימים שקדמו למשחק.

גזל סיפר לקראת המשחק בעיר הבירה אליו יגיעו הירוקים מהמקום ה-13 בטבלה, מתחת לקו האדום, עם 23 נקודות: "מקומנו בטבלה לא משאיר לנו שום אפשרות מלבד לנצח את המשחק הזה. לפנינו שבעה משחקים על החיים. מתחילים פרק חדש וזו הזדמנות כדי לצאת מהמצב הזה".

רביד גזל (איציק בלניצקי)רביד גזל (איציק בלניצקי)

תקופת ההכנה שעשתה הקבוצה בפגרה: "עבדנו קשה. הכנו את השחקנים לקראת רצף המשחקים החשוב. חובת ההוכחה על כולנו. אנחנו בתקופה ארוכה שאינה טובה מבחינת תוצאות, אך אנחנו ממשיכים להאמין בעצמנו. אנחנו צריכים לנצח, כדי להיות תלויים בעצמנו, ואסור לשכוח שמולנו תעמוד יריבה טובה". 

מתן זלמנוביץ' (שחר גרוס)מתן זלמנוביץ' (שחר גרוס)

ההרכב המשוער: מתן זלמנוביץ’ (איתמר ישראלי), טום שלח (איתי שור), סודיק אטאנדה, עומר דנינו, אביב סולומון, דומנטאס שימקוס, טימוטי מוזי, בן רייכרט, פלורנט חסאני, ג'ימי הופקאט ולוואוגה קיזיטו.

השופט פסק פנדל הזוי ונכנס לכלא ל-15 חודש

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל