עם נקודה בודדת מתוך 6 אפשריות, בית”ר ירושלים תעלה למשחק מול מכבי פתח תקווה הערב (רביעי, 20:00) באצטדיון טדי, בידיעה שכל תוצאה מלבד ניצחון, עלולה להכניס את הקבוצה ללחץ לא קטן. הצהובים-שחורים מחזיקים ערב המחזור במקום ה-8 עם נקודות, ורוצים להיצמד לצמרת.

ברדה: "מצפה לנו משחק קשה"

שחקני הקבוצה הגיעו היום למתחם בבית וגן לצורך אסיפת וידאו קבוצתית ממושכת בה ניתנו דגשים רבים על המשחק שהיה ביום ראשון מול מכבי נתניה (1:1) וכמובן לטובת הכנה טקטית ליריבה מהמלאבס. לאחר האסיפה התקיים האימון, ובסיומו התייצבה שי ברדה למסיבת העיתונאים בה דיבר על מצב הסגל והרצון לחזור למסלול הניצחונות. 

סנטיאגו אוקמפוס ואוראל דגני באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)סנטיאגו אוקמפוס ואוראל דגני באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

"זה משחק מאוד חשוב, כמו כל המשחקים בתקופה האחרונה. אנחנו צריכים לחזור למסלול הניצחונות כי בסופו של דבר המומנטום צריך להגיע לטובתנו, ואנחנו צריכים לייצר את זה”, הסביר ברדה והמשיך: “פחות רלוונטי שאנחנו משחקים טוב בדקות מסוימות, כי כדורגל נמדד בשערים ובנקודות. מצפה לנו משחק קשה, מכבי פתח תקווה מעלינו בטבלה, עם 10 נקודות, הם קבוצה צעירה, דינמית ומאומנת בצורה טובה מאוד לטעמי, ואנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו, אנחנו צריכים להגיע ולהביא נקודות".

ירדן שועה (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)ירדן שועה (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

בנוגע לסגל אמר: "אנחנו נעלה עם 11 שחקנים, יהיו שחקנים על הספסל, יש היעדרויות, אבל כל זה תירוצים, אנחנו לא מתרצים. אני חושב שאנטואן קונטה יהיה בסגל אחרי שחזר מהפציעה, פרדו חוזר מהרחקה. לגבי השאר נאחל להם בריאות ונסתדר עם מה שיש. בית"ר קבוצה מספיק חזקה כדי להתמודד עם כל סגל ואנחנו נעשה את זה".

עלי מוחמד (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)עלי מוחמד (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

אינברום צפוי לפתוח במכבי פ”ת, פלשר: “רוצים ליהנות, יש לחץ חיובי”

מהצד השני של המתרס, מכבי פתח תקווה רוצה לחזור למסלול הניצחונות באצטדיון טדי, והמאמן גיא לוזון ביצע לא מעט שינויים במהלך התרגול באימון המסכם, אך לא מן הנמנע כי ישנה עוד לקראת המשחק.

הקבוצה של גיא לוזון תגיע למחזור ההשלמה מול הירושלמים אחרי שמשני המשחקים האחרונים מאז החזרה מפגרת הנבחרות השיגה נקודה אחת בלבד, הפסד לקרית שמונה ותיקו עם הפועל תל אביב.  המלבאסים אומנם ממוקמים במקום הרביעי עם עשר נקודות אך עם זאת בקבוצה יודעים שעליהם לחזור אל מסלול הניצחונות ולא פחות חשוב מכך ליכולת הטובה שאפיינה אותם בתחילת העונה.  

אור אינברום חוגג (נעם מורנו)אור אינברום חוגג (נעם מורנו)

המאמן התייחס לשבוע העמוס עם שלושה משחקים וכעת מחזור אמצע השבוע ואמר: ״זה לא משהו שהוא זר לנו לשחק שלוש פעמים בשבוע, עברנו כבר קומבינציות כאלו שבהן שיחקנו שלושה משחקים בשבוע זה לא משהו מיוחד. אנחנו מבחינתנו באים רעננים, פיזיים ובכל הכוח כדי לחזור עם שלוש הנקודות. בכל משחק חשוב לנו לנצח ולחזור עם הנקודות, למשחק הזה אין שום חשיבות מיוחדת מכל משחק אחר ואנחנו נעשה את המקסימום שלנו כדי לחזור עם שלוש הנקודות״.

״הציפיות הן לבוא לעשות את הכי טוב שלנו, להשתפר מהמשחק הקודם ולהביא שלוש נקודות״ הצהיר הבלם דניאל פלשר לפני ההתמודדות, ״תמיד יש לחץ חיובי והתרגשות לפני כל משחק. כל השבוע הצוות הכין אותנו בצורה הכי טובה גם טקטית וגם גופנית. אנחנו רוצים לבוא, ליהנות ולעשות את הכי טוב שלנו״.

דניאל פלשר (איציק בלניצקי)דניאל פלשר (איציק בלניצקי)

בתוך כך, אינברום שחזר מפציעה במשחק האחרון במחצית השנייה מול האדומים, צפוי לקבל בחזרה את חולצת ההרכב ולפתוח בחוד. פרט לכך, לוזון יערוך שינויים בחוליית ההגנה כשלפי התרגול באימון, דניאל פלשר ומוחמד הינדי יפתחו במקומם של אור בלוריאן וירדן כהן בעוד גם האפשרות כי יפתח עם שלושה בלמים באה בחשבון. עמית מאיר שזכה למחמאות על משחקו האחרון, יחליף את איתן אזולאי במרכז המגרש בעוד גם ארויו יחזור ל-11 ויפתח בכנף. 

הרכב משוער: אריק ינקו, ינון אליהו, מרקוס דיניז, דניאל פלשר, מוחמד הינדי, אלביס סאקי, עמית מאיר, נאור סבג, אבדיאל ארויו, ליאל עבדה, אור אינברום.