בעלי בית”ר ירושלים, משה חוגג החליט להפקיד את זכויות הניהול של המועדון בידי עורך הדין יצחק יונגר, בתור נאמן. האחרון היה הנאמן של הפועל באר שבע בתקופה בה אלונה ברקת העבירה לידיו את המועדון, עד אשר החליטה לחזור לקדמת הבמה. 

במקרה של בית”ר וחוגג, יונגר ישמש כנשיא המועדון, יגבש תוכנית כלכלית לקבוצה על מנת שתפעל בתקציב מאוזן, ויפעל למיגור האלימות והגזענות. כמו כן, יפעל הנאמן למציאת רוכש לקבוצה. כזכור, לפני שבועיים חשפנו ב-ONE כי ישנו חשש כבד בבית”ר ירושלים כי חוגג יעביר את המועדון לידי נאמן, זאת בשל לחץ כבד מצד משפחתו וסובביו לעזוב את הכדורגל הישראלי.

הפרסום הראשון ב-ONE מה-25.8 על כך שחוגג יעביר את בית"ר לפעול תחת נאמן (מערכת ONE)הפרסום הראשון ב-ONE מה-25.8 על כך שחוגג יעביר את בית"ר לפעול תחת נאמן (מערכת ONE)

כל זאת בעקבות ההתנהגות כלפיו והקללות שהוא ובני משפחתו סופגים. למעשה הקבוצה נמצאת על המדף ונראה כי הפרידה של חוגג מבית”ר ירושלים תהיה לתמיד, ולמעשה הקבוצה תפעל תחת נאמן עד שימצא מי שירכוש אותה ויוכל להבטיח את עתידה הכלכלי, כאשר משמעות הדבר – שהרוכש ידע שהוא צריך לשים עשרות מיליוני שקלים כל עונה. 

אוהדי בית"ר עם משה חוגג (אורן בן חקון)אוהדי בית"ר עם משה חוגג (אורן בן חקון)

חוגג פרסם לא מכבר פוסט חריף בעקבות העימות שלו עם אוהדי ארגון "לה פמיליה", בו כתב בין השאר: "אם אתם אוהדי לה פמיליה, אעזוב". עוד הוא כתב: "קללות מזעזעות נגד הבת שלי, בת ה-4, קללות והכפשות על אשתי היקרה, איחולי מוות לשלושת ילדיי היקרים. אוהדים בוגרים, חלקם מבוגרים ממני, עומדים ומקללים אותי ואת יקיריי 90 דקות,  את כל זה ועוד הרבה אני ומשפחתי סופגים כבר תקופה ארוכה”.

“לא משעמם לי בחיים ולא חסר לי מה לעשות עם עשרות מיליוני שקלים שאני משקיע כל שנה במועדון. השתיקה שלכם רועמת. אם אתם אוהדי לה פמיליה, הגעתי למקום הלא נכון, אפסיק להשקיע את כספיי ואפנה את הדרך להבא בתור, אם יש כזה בכלל", סיכם.

אוהדי בית"ר מפגינים נגד משה חוגג (אורן בן חקון)אוהדי בית"ר מפגינים נגד משה חוגג (אורן בן חקון)

למרות הפוסט, למשחק הראשון של העונה עם הפועל ב"ש הגיעו לטדי כ-5,000 אוהדים בלבד, והקהל למעשה לא מאמין בקבוצה. ברור לכולם שאם חוגג אכן בדרך לצאת מבית"ר ירושלים אין לו סיכוי לקבל חזרה את  הכסף הגדול שהוא שם בקבוצה. כזכור, חוגג רכש את בית"ר ירושלים מאלי טביב באוגוסט 2018 תמורת כ-26.5 מיליון שקלים.