עוד יום, עוד החלטה מנותקת מבית הדין של ההתאחדות. מכבי חיפה התבשרה על כך שהיא תארח את מכבי ת"א כשהיציע הצפוני (8,000 מקומות) יהיה סגור למשחק שיכול להיות משחק ההכתרה, ובכך יכולה לגרום למהומה גדולה הרבה יותר כששני הקהלים יישבו אחד ליד השני, אבל לאף אחד לא אכפת!

וכל זה קורה אחרי החלטה שגרמה לאוהדי מכבי ת"א לנסוע את כל הדרך לחיפה למשחק "בית", וכמובן שזה לא סוף הסיפור, כי הצהובים נענשו גם בסגירת יציעי 10-11 לחמישה משחקים שכוללים גם את עונת 2022/23, ומה יעשו עם המנויים בשנה הבאה? ומי יחזיר את הכסף? מכבי ת"א תצטרך לשבור את הראש ולחשוב על פתרונות יצירתיים, אבל שוב לאף אחד באמת זה לא אכפת!

אם זה לא מספיק, אז היום קיבלנו עוד החלטה מגוחכת - הפועל ת"א נענשה במשחק ללא קהל (עונש שהיה אמור לחלוף מן העולם) ותצטרך לארח את מכבי לדרבי האחרון של העונה ללא קהל, כי אם בקורונה חשבנו שזו הפעם האחרונה שנראה משחקים לעיני יציעים ריקים, אז הגיע בית הדין של ההתאחדות והזכיר לנו שלא, כי עדיין לאף אחד לא אכפת!

שחקני מכבי תל אביב והפועל תל אביב (איציק בלניצקי)שחקני מכבי תל אביב והפועל תל אביב (איציק בלניצקי)

מכבי ת"א, חיפה, ב"ש הפועל או בית"ר - בית הדין של ההתאחדות לא מבחין בין הקבוצות או הצבעים וממשיך להטיל עונשים חסרי פרופורציות, וכמובן שהנפגעים העיקריים מכל המצב הזה אלו האוהדים שממשיכים להגיע בכל מצב למרות חוסר ההתחשבות בהם.

כולנו אוהדי כדורגל ומתוקף "התפקיד המחייב" אנחנו גם קהל שבוי של הכדורגל הישראלי שאותו אנחנו אוהבים, האצטדיונים ממשיכים להיות מלאים בעשרות אלפי אוהדים בכל מחזור מחדש, אך במקום לנצל את זה ולגרום לעוד אנשים להתאהב בכדורגל שלנו, קורה בדיוק ההפך בעוד ועוד החלטות מנותקות שרק מרחיקות אותנו מהמגרשים, והתוצאה יכולה להיות הרסנית - כי בסוף כבר לאוהדים לא יהיה אכפת!

הכתוב הוא טור דעה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה