סטפן מלול ממשיך לשחרר ניצרה ולהפוך לשם החם בספורט הישראלי בימים האחרונים. אחרי ששמו כזכור נחשף אצלנו ב-ONE על כך שהוא הרוכש המיועד של בית”ר ירושלים, היהודי-צרפתי, שכבר דיבר בראיון כאן ובלא מעט כלי תקשורת, תוקף הפעם את היחס שהוא מקבל לטענתו מהעיתונאים במהלך השבוע האחרון, לאחר שנודע כי הוא זה שרוצה לקנות את המועדון הירושלמי.

“עשיתי כסף שחור? לא. בעיות עם נשים? לא. עשיתי סמים? לא, אני גם לא יודע מה זה לעשן. הבעיה היא שאני צרפתי? אני גם ישראלי”, תקף מלול בשיחה עם ONE והמשיך. “מה אתם רוצים, שאף אחד לא יקנה את בית”ר? לא מבין למה העיתונאים עושים בלאגן. כל הזמן רק מחפשים לעשות בעיות. בית”ר זה לא פאריס סן ז’רמן ולא ברצלונה. יש לכם שנאת חינם. זה לא נורמלי מה שקורה, לא עשיתי שום דבר. אני בחור טוב שהולך לבית הכנסת”.

בעקבות כל הפרסומים, האם אתה מתכוון לרדת מהרכישה?
”לא. אני איש חזק, בגלל כמה דברים ושטויות וטיפשות אני לא ארד מזה. הכל יהיה תלוי בבדיקת נאותות, אם היא לא תצא טוב, לא אקנה את הקבוצה”.

מה דעתך על כך שאומרים שאתה מכיר את משה חוגג עוד קודם?
”שמעתי שאומרים שאני מכיר אותו או חבר שלו, אז דיברנו שלוש פעמים, כולל בזום ובטלפון, וגמרנו. לא הייתי איתו במהלך החופש ואני לא חבר שלו. אני לא במאפיה. כל הזמן כותבים מה אני עושה ומה עשיתי, אני רציני מאוד לגבי בית”ר”.

שחקני בית"ר ירושלים (רפי בן חקון)שחקני בית"ר ירושלים (רפי בן חקון)

האם שמעת את הבעיות שהיו עם הרוכשים האחרונים של בית”ר? חוגג, גומא אגיאר, ארקדי גאידמק.
”זו בעיה שלהם, לא שלי. כל מה שכותבים עליי זה שטויות של תינוקות. יהודים נגד יהודים, משוגעים. במקום להיות ביחד זו מלחמה. יש לי יותר משלושת אלפים עובדים ונותנים לי דוגמה של אדם אחד בשם דהן, זה מה שמביאים לי”.

משה חוגג (אורן בן חקון)משה חוגג (אורן בן חקון)

אומרים שיש לך תיקים במס הכנסה בצרפת. מה אתה אומר על זה?
”לא עשיתי שום דבר. אני גר באבו דאבי ושם לא משלמים. גם אם אני לא רוצה לשלם זו בעיה שלי ולא של בית”ר. למה כולם בארץ משלמים מיסים? כמה חברות לא משלמות? כרגע אני לא גר בצרפת אז אין לי בעיה”.

למה אתה כל כך רוצה את בית”ר?
”זו ירושלים. אם זה היה מכבי חיפה זה לא היה אותו דבר. אתה יודע מה זה ירושלים בחו”ל? זה מה שחשוב עבורי”.

אמרת שאתה רוצה להביא כסף מזכויות שידור, אבל זה לא שלך אלא של המנהלת ואתה לא יכול למכור מה שאתה רוצה.
“בצרפת מקבלים מאות מיליונים על זכויות שידור. אם לא יודעים לעשות את העבודה פה אני אקח עורכי דין שיעבדו. אני יכול גם למכור חולצות של בית”ר בארה”ב ולהכניס כסף”.

יצחק אספה משתחרר מהכלא
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה