אחרי שהגיש תביעה בגובה 2 מיליון ש”ח נגד בית”ר ירושלים אשר נחשפה אתמול ב-ONE, הסביר היום (רביעי) אבירם ברוכיאן את ההחלטה ואת הצעד בו נקט. 

בפוסט שכתב באינסטגרם הוא פנה לקהל: “אוהדי בית"ר היקרים, הבוקר הזה לא פשוט עבורי אבל זה היה בלתי נמנע, לכן בואו נעשה קצת סדר בעניינים: מהיום שאני מכיר את עצמי אני בית"רי, ואת זה גם אתם יודעים. מתחילת הקריירה ועד הפרישה עליה הודעתי לאחרונה, הצהרתי שנולדתי ואמות בית"רי וכך יהיה.

חשוב לי מאוד להבהיר, שכמו כל אזרח עובד במדינת ישראל, גם אני הפרשתי כספים מהמשכורת שלי כפי שדורש החוק במדינה, וזאת במטרה לדאוג לעצמי וקודם כל לעתיד ילדיי, ליום שאחרי הקריירה. אין פה כל ניסיון מצידי להרע למועדון היקר לליבי אותו אהדתי מגיל 0, ואין פה כמובן משהו אישי כלפי אף אחד.

אבירם ברוכיאן ויניב מזרחי (חגי מיכאלי)אבירם ברוכיאן ויניב מזרחי (חגי מיכאלי)

לגבי העיתוי - חיכיתי לסיים את הקריירה בצורה מסודרת ולהתפנות לצרכים האלו, שהם הזכויות של כל עובד במדינת ישראל. כן, במקרים האלו אין הבדל בין פקיד בבנק, עובד בעירייה או שחקן כדורגל.

לסיכום, הכי חשוב לי שתבינו דבר אחד: לראשונה בחיי - החלטתי לשים את ילדיי במקום הראשון, לפני אהבת חיי בית"ר ירושלים. אוהב תמיד, אבירם”.

כזכור, ברוכיאן תובע 2 מיליון ש"ח מבית"ר ירושלים בגין פיצויי פיטורין, דמי הבראה, פדיון דמי חופשה ופיצויי הלנת שכר. תובע כ-660 אלף על עבודה בשבת. התביעה הוגשה באמצעות עו"ד שי אליאס.