אנחת רווחה גדולה בהפועל תל אביב אחרי שהקבוצה עברה אתמול (חמישי) בבקרה התקציבית. במועדון יצאו בתחושה אופטימית מאוד אחרי הפגישה שלשום במשרדי ההתאחדות לכדורגל עם ראשי הבקרה והיום הצליחו לפתור את כל הקצוות שנותרו עד לאישור הסופי ע"י היו"ר סיגי סייג.  "הבקרה התקציבית הבינה אותנו", אמר גורם באדומים, "אף אחד לא מתנער מכלום, אבל יש פה מצב מורכב. הכי חשוב שהקבוצה עברה ונחזור להתכונן כמו שצריך לליגה". 

במתחם חודורוב הצליחו לצאת עם סיכום שבו יפקידו ערבויות בסכום פשרה, בסך שלושה מיליון שקלים, כאשר במועדון הסבירו במקביל לאנשי הבקרה שבית המשפט בישראל עשוי למשוך את הבטוחות ברגע שיהיו כאלה לטובת הנושים הישראלים כך שהבטוחות לא יהיו רלוונטיות להכרעת ה-CAS. 

המדים החדשים של הפועל ת"א

מי שיכול לחייך בעקבות העברת הקבוצה בבקרה הוא המאמן ניר קלינגר, ששחרר קיטור לאור המצב אחרי הניצחון על מכבי פ"ת בהרכב חסר מאוד. גם השחקנים החדשים כמו שלומי אזולאי, עידן ורד, רז טוויזר, פארליי רוסה ועוד יכולים לנשום לרווחה מאחר והם יוכלו לעמוד לרשות קלינגר במשחק מחר (מוצאי שבת) נגד בית"ר ירושלים.

בתוך כך, אחרי שכבר חשפו את מדי החוץ והשלישיים, בהפועל תל אביב השיקו היום את מדי הבית לעונת 21/22. המדים, שעוצבו על ידי המעצב ברק ליאון, באופן ייחודי לעונה החדשה - ונבחרו ע"י אוהדי הקבוצה במשאל שנערך במהלך העונה החולפת.

המדים החדשים של האדומים (האתר הרשמי של הפועל ת"א)המדים החדשים של האדומים (האתר הרשמי של הפועל ת"א)

מנכ"לית המועדון, אודליה פרידמן, אמרה: "זה רגע מרגש ומכונן עבורנו, לראות את החולצה האדומה שנבחרה ע״י האוהדים יוצאת לאור. הקבוצה תעלה מחר על הדשא בבלומפילד למשחק בית ראשון העונה, עם סגל מחודש, מדים חדשים - ורוח חדשה. שתהיה עונה מוצלחת ורק בריאות לכולנו״.

המדים החדשים של האדומים (האתר הרשמי של הפועל ת"א)המדים החדשים של האדומים (האתר הרשמי של הפועל ת"א)