בית”ר ירושלים יכולה להבטיח הערב (שני) באופן מעשי עונה נוספת בליגת העל, לחסוך לעצמה דרמה במחזורים האחרונים ולשים סוף לעונה הקשה שעוברת על המועדון, אם תנצח את בני יהודה במשחק שייערך ב-20:15 במסגרת המחזור ה-29 בפלייאוף התחתון.

הצהובים-שחורים מודעים לחשיבות המשחק מול הקבוצה שמתחת לקו האדום. אם הקבוצה של יוסי אבוקסיס תנצח, הפער בין הקבוצות יעמוד על 6 נקודות ארבעה מחזורים לסיום העונה ומפלס הלחץ בירושלים יעלה. ניצחון בית”רי יגדיל את הפער ל-12 נקודות מהקו האדום ויסים סוף לחששות.

הרכב בית”ר ירושלים: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אופיר קריאף, אוראל דגני, אורן ביטון, עלי מוחמד, אביאל זרגרי, עידן ורד, מרקו יאנקוביץ’, רועי פדידה וירדן שועה.

הרכב בני יהודה: עומר ניראון, אבישי כהן, דן מורי, אליסון דוס סנטוס, אמיר רוסתום, סתיו פיניש, שי מזור, מתיאה ליואיץ’, עמית זנטי, אלמוג בוזגלו ומוחמד גדיר. 

מאמן הקבוצה יוסי מזרחי, שיחסר רק את תמיר עדי וניקו אולסק לאחר שעלי מוחמד ערך אימון מלא, אמר לקראת משחק התחתית הלוהט: "משחק משמעותי מאוד, משחק שכל הליגה מחכה לתוצאה שלו. אני מקווה מאוד שהשחקנים יבינו את המסר. מהמשחק הזה יהיה קשה מאוד לחזור. בני יהודה היא קבוצה מצוינת שהמיקום לא משקף את איכות השחקנים והמאמן שלה, והם יודעים מה הם צריכים לעשות. הם יבואו לנצח ואנחנו חייבים להיות נחושים ואגרסיביים וראשונים לכל כדור. אם נעשה את זה, יהיה בסדר”.

עלי מוחמד עם הכדור. כשיר למשחק החשוב (אורן בן חקון)עלי מוחמד עם הכדור. כשיר למשחק החשוב (אורן בן חקון)

עוד אמר המאמן: "דיברתי עם השחקנים על הכל, על הקהל, מחויבות למועדון, מחויבות לקריירה שלהם, שזה לא פחות חשוב, אבל קודם כל מחויבות למועדון. זה מועדון יותר מדי גדול כדי להסתבך בקרבות תחתית אמיתיים, ואנחנו נעשה את הכל כדי לא להיקלע לסיטואציה הזאת".

יום הולדת לרב של הכדורגל הישראלי