מלבד שובל גוזלן (בסוף הכתבה), גם הקשר שלומי אזולאי בדרך להיחשב ״מחלים״ מהקורונה אחרי שיצא שלילי בבדיקה האחרונה שנערכה לו, כך שעל פי ההנחיות החדשות של משרד הבריאות עליו להמתין לאישור רופא שיאפשר את יציאתו מהבידוד הביתי שלאחר מכן הוא יוכל לחבור אל חבריו ממ.ס אשדוד לאימונים שהחלו כבר ביום ראשון. 

אזולאי כזכור נדבק בנגיף אחרי ששהה לצד חבר שאובחן כחולה לאחר מכן ומאז שוהים השניים יחד בבידוד ביתי. הקשר כמו גם שגיב יחזקאל שסיים את ימי הבידוד שנכפו עליו בשל הימצאות לצד חולה מאומת, עשוי להיכלל בסגל למחנה האימונים של הקבוצה בנוף הגליל, אליו תצא ביום ראשון הקרוב. 

שלומי אזולאי (אינסטגרם)שלומי אזולאי (אינסטגרם)

יותר מוקדם היום ערכה הקבוצה אימון בחוף הים שכלל אימון כושר אינטנסיבי לצד משחקי פוצ׳יוולי כשאחת הקבוצות שזכתה כללה שילוב של צוות המאמנים, רן בן שמעון, משה אוחיון, רפי כהן וכן, השחקנים דין דוד וסמואל אלאבי. 

לאחר מכן, התקיימה ארוחת צהריים מסודרת לכלל אנשי הקבוצה בטרם יצאו כאמור למחנה האימונים הגדול יותר בנוף הגליל. מחנה האימונים יתפרס על פני שישה ימים במהלכו תקיים הקבוצה שני משחקי אימון, האחד מול בני סכנין ביום שלישי וביום חמישי מול הפועל עכו.

בתוך כך, מגמת הצעירים נמשכת כשהחלוץ הצעיר עידן דהן בן ה-19 חתם במועדון לחמש שנים. דהן שהספיק כבר לכבוש שלושה שערים בליגת העל צפוי לקבל יותר קרדיט העונה אחרי שהצליח להותיר רושם על המאמן רן בן שמעון.

שובל גוזלן החלים מקורונה, יצטרף לאימוני חדרה

בשורה מעודדת – שובל גוזלן החלים מקורונה. החלוץ שבמהלך הזמן הספיק לחתום בהפועל חדרה, וכעת הוא יצטרף לאימונים של קבוצתו החדשה. לפי ההנחיות החדשות במידה שעברו שבועיים ואין לחולה תסמינים, הוא יכול לצאת מבידוד מבלי לבצע בדיקת קורונה נוספת, והוא קיבל אישור מקופת החולים שאינו מדבק עוד ויכול לצאת מההסגר.

שובל גוזלן החלים מקורונה (אינסטגרם)שובל גוזלן החלים מקורונה (אינסטגרם)

החלוץ בן ה-26 גילה כי נדבק בתחילת החודש לאחר ששב מחופשה קצרה באילת ומיד נכנס לבידוד ביחד עם אלירן עטר וחברים נוספים שחלו גם הם. גוזלן ששיחק בעונה שעברה במ.ס אשדוד וסיים אותה מוקדם מהצפוי עקב פציעה, הפך לשחקן חופשי וכאמור מצא תחנה חדשה בקבוצה של שרון מימר אליה הוא צפוי להצטרף כבר מחר.

הליגיונר החדש: אליאל פרץ יוצא לאירופה