בהפועל תל אביב חזרו להתאמן לאחר חופשה קצרה בסוף השבוע, לקראת המשחק מול מ.ס אשדוד בשבוע הבא, כשהם בטוחים כי בקרוב מאוד ייראה שיפור ניכר ביכולת של השחקנים ומספרים על שינוי באווירה ובגישה מצדם, לאחר האכזבה במחזור הפתיחה, ההפסד השלישית ברציפות כולל גביע הטוטו. "תוך שלושה שבועות נהיה קבוצה טובה, הקבוצה שאנחנו רוצים להיות", אמרו במתחם חודורוב לאחר החזרה האופטימית לאימונים.

בוולפסון, משה סיני וניר קלינגר ממשיכים לעסוק בסוגיית החיזוק, בעיקר בסאגת הבלם הנוסף הבלתי הנגמרת, ועושים מאמצים גדולים להתחזק לפחות בשחקן הגנה אחד. אחרי הפיצוץ עם אדי גוטליב, החזרה של עומרי בן הרוש לתמונה וההתקדמות במגעים מול טל כחילה, התמונה שוב משתנה, בפעם המי יודע כמה בקיץ הנוכחי אצל האדומים, במיוחד בכל הנוגע לצירוף בלם אחרי עזיבתו של אוראל דגני לבית"ר ירושלים.

שרון ניסנוב מדבר עם אוהדי הפועל ת"א

בעוד המו"מ מול גוטליב פוצץ בשבוע שעבר, בהפועל ת"א נשמעים קולות של אופטימיות לגבי האפשרות שהוא יחזור ללבוש אדום למרות הכל ומנסים להגיע איתו לעמק השווה בימים האחרונים. למרות שלא ויתרו על גוטליב, האדומים ממשיכים לשמור על קשר עם כחילה, אבל האחרון מתעכב עם השחרור שלו מאטרומיטוס היוונית ודורש פיצוי תמורת התרת חוזהו, כשספק אם הפועל תחכה לו.

בינתיים, שם שחזר לעניינים הוא של אור זהבי, בלם בית"ר ירושלים, שהיה מועמד להצטרף כחלק מעסקת דגני בחודש שעבר, כמי שעשוי להגיע במקום חלק מסכום ההעברה. אז, בהפועל ת"א הדגישו שוב ושוב כי לא יהיו מוכנים לכל סוג של טרייד, וגם כעת רואים בגוטליב המועמד המועדף, אבל זהבי, אותו קלינגר מכיר היטב מתקופתו בבירה, עשוי להיות לבסוף האופציה הריאלית והכי פחות מסובכת עבור האדומים.

דן עזריה מתחמם (איציק בלניצקי)דן עזריה מתחמם (איציק בלניצקי)

בתוך כך, מי שהחל להתאמן בוולפסון הוא דן עזריה בן ה-25, הקשר שסיים חוזה בהפועל כפר סבא לאחר שלוש שנים. הוא ינסה להרשים בשבוע הקרוב את סיני וקלינגר, במטרה לקבל חוזה, כשהוא עשוי להצטרף לקישור לאחר עזיבתו של עמית מאיר למכבי פתח תקווה.