מכבי חיפה התקרבה בגדול לתואר האליפות בליגת העל לנוער. הירוקים של בני לם גברו היום (שבת) 2:4 על הפועל באר שבע ועשו צעד משמעתי לעבר המטרה כשהם מוליכים בבטחה את טבלת הליגה.

מאמן מכבי חיפה, בני לם, סיפר בסיום: "הגענו עם אנרגיות טובות למשחק, כבר מהדקה הראשונה ראו שיש קבוצה אחת על המגרש. בדקה ה-20 היינו כבר ביתרון של שני שערים, עשינו את המשחק קל, חבל שבחצי השני הורדנו את הרגל מהגז במקום לעשות את הרביעי והחמישי, אבל בסך הכל אין לי שום טענות לחבר'ה, משחק מצוין שלנו”.

לם:"עשינו את המשחק קל"

עוד אמר: “בשנה שעברה כשמכבי פ"ת לקחה את האליפות היא התבססה על שחקני הנוער שלה, גם השנה הזו בקבוצה הבוגרת במכבי פתח תקווה, אני מקווה שמכבי חיפה יבינו שיש פה שחקנים לקבוצה הבוגרת. מהיום הראשון רציתי את האליפות, במועדון כזה עם חבורה כזו של שחקנים אין שום סיבה לא לקחת את האליפות, כרגע אנחנו נהנים ממשחק למשחק, כשיגיע הרגע של האליפות אנחנו נשמח”.

מנגד, דוד סמייאגו, עוזר מאמן הפועל ב"ש, הוסיף: "שיחקנו נגד הקבוצה הכי טובה בליגה, זה מה שקורה אחרי כל ההכנות כשאתה מקבל גול דקה ראשונה, איבדנו ביטחון ושליטה במגרש. צריך להגיד כל הכבוד למכבי חיפה, הם שיחקו טוב מאוד, עלו אגרסיביים, היו ראשונים לכל כדור במחצית הראשונה, בחצי השני היינו יותר טובים אך נסיק את המסקנות ונמשיך הלאה".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה