בית”ר ירושלים נושמת לרווחה אחרי שמיכאל אוחנה, שסבל מפציעה לאחר מחנה האימונים שערכה הקבוצה בשפיים, חזר היום (שני) להתאמן כרגיל. אוחנה הופך העונה לאחד השחקנים החשובים במערך של סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה ויש כוונה לשמור על השחקן ולא להעמיס עליו כדי לא לגרום לפציעות מיותרות, זאת אחרי שלא שיחק בכל העונה שעברה בשל השיקום הארוך שעבר לאחר הפציעה בברך.

בנוסף, בבירה ממתינים לתשובה בנוגע לפציעה ממנה סובל אביאל זרגרי, שעשוי להיעדר מהמשחק מול מכבי נתניה בשבת הקרובה, כאשר בכל מקרה, אופיר קריאף אמור לפתוח ב-11 לצידו של עלי מוחמד במרכז הקישור.

אביאל זרגרי נוגח (רדאד ג'בארה)אביאל זרגרי נוגח (רדאד ג'בארה)

בתוך כך, בבית"ר ניצלו את פגרת הנבחרות על מנת לעבוד עם ירדן שועה על הביטחון שלו בעיקר מול השער. במשחקי הקבוצה האחרונים נראה היה ששועה עדיין לא חד מספיק ושהביטחון שלו נפגע לאחר התקופה שבה לא זכה לקרדיט במכבי חיפה. בשל כך, החליטו בבית"ר לעבוד עם שועה גם ברמה האישית עם שיחות והכוונה וגם על הדשא בעבודה על התיאום שלו עם אלירן עטר, עבודה מול השער וריכוז ברחבה.

ירדן שועה (נעם מורנו)ירדן שועה (נעם מורנו)

“דראפיץ’ וברדה מאוד סבלניים עם ירדן, הוא מתנהל למופת, אנחנו בטוחים שהוא יהפוך לשחקן משמעותי העונה וגם הגולים יגיעו", אמרו בבית וגן על ההתנהלות מול חלוץ הרכש הצעיר.

מתאוסיניו שנמצא בברזיל שלח לצוות הרפואי את תוכנית השיקום שקיבל במרפאה בה יעבור את הטיפול ברגלו. השחקן סובל מפציעה בשריר הירך האחורי ובבית"ר מקווים כי בתוך שלושה שבועות הוא יחזור לאימונים. מתאוסיניו הגיע עם המון ציפיות ובמועדון מגדירים אותו כאחד השחקנים המוכשרים שהגיעו לבית"ר בשנים האחרונות, אך עד כה השחקן לא הצליח לבוא לידי ביטוי בגלל הפציעה שממנה הוא סובל. אגב, בבית"ר שללו את האפשרות שהשחקן הגיע פצוע מברזיל וכי הוא עבר את כל הבדיקות הדרושות לפני שחתם בקבוצה.

מתאוסיניו (באדיבות בית"ר ירושלים)מתאוסיניו (באדיבות בית"ר ירושלים)

לבית"ר מצפים שלושה משחקים בתוך 8 ימים: מכבי נתניה, מכבי פתח תקווה ומכבי חיפה. לדעת אנשי הצוות המקצועי מדובר בשלוש קבוצות טובות יותר מאלה שבית"ר פגשה עד כה בליגה ולכן נערכים למשחקים לא קלים כשגם חלוקת הכוחות בין השחקנים נלקחת בחשבון לקראת שלושת המשחקים שבפתח.