זה עוד לא נגמר מבחינת בית”ר ירושלים. בתום משחק קשה בטדי לעיני הקהל שחזר, הקבוצה מהבירה חזרה מפיגור בדרך ל-1:2 על כפר סבא שמשאיר לה סיכוי להשתחל לפלייאוף העליון. 

“היינו צריכים את הניצחון הזה כבר הרבה זמן, זה ניצחון מתוק שבא קצת מאוחר אבל יש לנו עוד צ’אנס לפלייאוף העליון. אני חושב שגם שיחקנו טוב, יש הבדל פשוט – אתם רואים כמה השחקנים רצים ומשקיעים כשיש קהל, עם הקהל הזה אנחנו שווים הרבה יותר נקודות ממה שהשגנו עד עכשיו”.

ורד ודראפיץ' לאחר הניצחון על כפ"ס

חזרה מפיגור: “אל תשכחו שהיה לנו משחק לפני שלושה ימים ואנחנו בלופ ולא נחים בכלל, השחקנים נתנו הכל, ראו שהקהל דחף אותנו ואני מאוד שמח על זה. אשדוד בליגה או בגביע? קשה לענות על השאלה הזאת, אנחנו רוצים גם להמשיך בגביע וגם להיות בפלייאוף העליון, אין ספק שאשדוד קבוצה מאוד מאומנת וטובה, יש לנו קצת זמן לנוח ואנחנו ניתן הכל”. 

סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה (איציק בלניצקי)סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה (איציק בלניצקי)

הלחץ: “פחדנו שהגול לא יגיע כמו שכבר קרה כמה משחקים, השחקנים היו לחוצים, לפעמים בשביל לצאת מהמשבר צריך לסבול. אלו נקודות מאוד חשובות בשבילנו, שמח ששימחנו את הקהל”.

עידן ורד אמר בסיום: “מגיע לדוד דגו, הוא צעיר ומוכשר וגם ילד טוב שזה הכי חשוב, זה בטח חלום ילדות שלו, זה כיף גדול עם כל הקהל. פתאום כשיש קהל אתה מבין כמה זה היה חסר לך. כמו שאמרתי בהתחלה אני אומר שהיו לנו עוד 15 נקודות לפחות. כל שבוע אני אומר שלא מספיק רק איכות, צריך שכולם יתנו את ה-100 אחוז שלהם וככה דברים טובים קורים. הפלייאוף העליון? יש לנו קודם כל משחק חשוב בגביע, נעבור אותו ונראה מה קורה ביום ראשון ונעשה את כל החישובים שלנו”.

מאמן כפר סבא, אלישע לוי אמר בסיום: “אני חושב שהיום לא היינו שווים הפסד, הגענו ליותר הזדמנות, תיקו שיקף אבל כשאתה מאבד כזה כדור קריטי בשלב כזה זה מה שקורה. עם כמה שזה כואב, אין לנו מה ללכת אחורנית, אנחנו כל הזמן צריכים ללכת קדימה ולחפש את הנקודות גם במשחקים הבאים. אם היינו מנצחים היינו מסבכים את הפלייאוף והולכים לליגה של 8, נכון לעכשיו אנחנו מתחרים מול 4 קבוצות וזה יותר קשה”. 

אלישע לוי (איציק בלניצקי)אלישע לוי (איציק בלניצקי)

חזרת הקהל: “זה הדבר הטוב ביותר שקרה, זה מרגש מאוד, אני מקווה שלעיני הקהל שלנו כן נוכל סוף סוף לנצח. מזה אפשר להתעודד, אבל כמה שזה כואב, הולכים קדימה. אני חושב שהמשחק הזה היה המשחק של המשחק מול הפועל חיפה, הגענו להזדמנויות, הפעם הבקענו, אפילו בדקות האחרונות היו לנו שתיים שלוש הזדמנויות להבקיע. הפלייאוף? יהיה קשה. הקבוצה נמצאת בדיוק במקום שבו באתי, מאז אנחנו לא מצליחים לצבור נקודות והמומנטום שלילי מאוד ואנחנו למטה, במצבים האלה צריך לחפש את האנשים עם החוסן, ננסה להפוך את זה, זה לא יהיה פשוט, זה יילך עד הסוף”.

מתן זלמנוביץ’, שוער האורחת: “מאוכזבים מאוד, עבדנו קשה, נלחמנו, השחקנים נתנו כל מה שיש להם. אנחנו נצטרך להמשיך קדימה, יש לנו עוד משחק אחד בליגה הסדירה ועוד פלייאוף של 7 משחקים. מה היה חסר? אומרים שצריך טיפת מזל בכדורגל, אם זה בשריקות, אם זה במצבים בדקות האחרונות, אבל אנחנו לא מורידים את הראש, ממשיכים קדימה, מאמינים אחד בשני ובטח במאמן. הפנדל? היה שם איזושהי מחלוקת, שחקן שלנו גם היה על הרצפה, אני חושב שהיה אפשר לעצור את המשחק”.