סערת הדרבי בגמר גביע המדינה עדיין לא עברה בהפועל תל אביב, אבל היא מתקדמת לעבר העונה וממשיכה לבחון אפשרויות במסגרת חלון ההעברות. ל-ONE נודע היום (שבת) לראשונה כי האדומים סימנו כמועמד את סינטיהו סלליך, שסיים חוזה בהפועל באר שבע ומצוי עדיין במו"מ איתה.

סלליך, שהשתלב היטב בב"ש אחרי שעבר אליה ממכבי חיפה, כבש 3 שערים בעונה החולפת ובישל 6 בכל המסגרות. רוני לוי מעוניין בו לקראת העונה הבאה וביקש לנסות ולהחתימו עוד לפני סיום העונה החולפת, אולם כרגע אין הסכמות במו"מ בין הצדדים. בינתיים, הפועל ת"א העבירה מסר כי היא מעוניינת בו לחיזוק הקישור שלה ומסתמן שהיא תפעל בנושא בקרוב.

סינטיהו סלליך (מרטין גוטדאמק)סינטיהו סלליך (מרטין גוטדאמק)

שחקן נוסף ששמו עלה כמועמד לחזק את ההתקפה של הפועל ת"א הוא אנתוני וארן, שחוזר אחרי מכבי נתניה בתקופה האחרונה, אולם אחרי החתמת יניב מזרחי מועמדותו בעיר היהלומים לא ממש ברורה. כעת, האדומים חוזרים לתמונה, כשקלינגר, שאימן אותו בבית"ר ירושלים, מעוניין בשירותיו.

עוד נודע ל-ONE כי בימים האחרונים ראשי המועדון נפגשו עם אדם קידן, סוכנו של שי אליאס בנושא המו"מ על חוזה חדש, כפי שכבר פורסם בשלהי העונה החולפת. בעוד הצדדים התקרבו בכל הנוגע למו"מ הכספי, השחקן עדכן את האדומים כי ברצונו לצאת ולשחק בחו"ל, כאשר קידן פועל במטרה להביא לו הצעה כבר בקיץ הנוכחי, כדי שאליאס יבצע את קפיצת המדרגה כבר בגיל 22.

שי אליאס (רדאד ג'בארה)שי אליאס (רדאד ג'בארה)

בנושא אחר, בהפועל ת"א מודעים לכך שדני גרופר עשוי להימכר לקבוצה אירופאית, ככל הנראה מבלגיה, בקרוב, וכבר נערכים ליום שאחריו. המגן השמאלי שנמצא בסגל המורחב של נבחרת ישראל צפוי לפנות את המקום לדורון ליידנר, שיקבל את המושכות, כאשר במקביל האדומים בוחנים את האפשרות לצרף את אורי מגבו, שהוצע לקבוצה אחרי שסיים חוזה בבית"ר ירושלים ועשה עונה טובה מאוד.

ילדי העתיד של ברצלונה מעפילים לרבע הגמר