לצד הניצחון 0:1 של בית״ר ירושלים אמש (רביעי) על מכבי פתח תקווה, הסיפור שמעסיק את ראשי המועדון עוסק במה שהתרחש בסיום המשחק בו האוהדים מארגון לה פמיליה חיכו לבעלים משה חוגג מחוץ לאצטדיון וקיללו אותו. 

חוגג ואשתו יצאו בדרך צדדית מאצטדיון המושבה על פי הוראת המשטרה, בניסיון להימנע ממפגש עם האוהדים אך כשהאוהדים של לה פמיליה שהגיעו למושבה זיהו מרחוק את הרכב של חוגג, הם החלו בריצה לכיוון הבעלים של בית״ר ירושלים, מה שהוביל את הנהג של חוגג לחצות צומת ברמזור אדום מחשש להגעתם של האוהדים לרכב ומניסיון תקיפה. 

״הנהג של חוגג נאלץ לנסוע באור אדום מחשש אמיתי שהולכים לפגוע בו ובחוגג, האוהדים הסתערו לכיוון הרכב באמוק״, סיפרו בבית״ר. חוגג מתכוון להילחם בארגון לה פמיליה ולא לוותר, במועדון ישקלו את כל הצעדים האפשריים משפטית, כלכלית וחברתית בכדי להילחם באותם אוהדים שרוצים שחוגג יעזוב את המועדון. ״ללה פימילה יש אנשים עם שמות ומנהיגים עם שמות, נחשוב טוב טוב איך לטפל בסיפור הזה״, אמרו בבית וגן. 

משה חוגג יוצא מהמושבה (חגי מיכאלי)משה חוגג יוצא מהמושבה (חגי מיכאלי)

המלחמה עם לה פמיליה תהיה ארוכה והיא תתפוס תאוצה עם החזרה של האוהדים למגרשים. אוהדים מארגון הלה פמיליה אומרים כי יפעלו בצורה חוקית כדי להביע את המחאה שלהם נגד חוגג והמטרה של האוהדים היא לגרום לחוגג לעזוב את המועדון. 

בחזרה למשחק במושבה, שמחה יוצאת דופן הייתה בחדר ההלבשה של בית״ר ירושלים עם סיום המשחק מול מכבי פתח תקווה. ״זה היה משחק כל כך חשוב לנו, הרגשנו שאנחנו נלחמים על העתיד של כל אחד ואחד פה בקבוצה״, אמרו שחקנים בסיום. 

עידן ורד היה המצטיין במשחק, מלבד השער הנהדר שכבש, ורד הפגין משחק לחימה, תשוקה מנהיגות ומוטיבציה שסחפה את כל שאר השחקנים עד לשריקת הסיום של השופט אביעד שילוח. בבית״ר סיכמו את הניצחון במשפט אחד: ״ניצחון שרשום על שחקן אחד, עידן ורד״. ורד מסיים העונה את החוזה שלו במועדון ובבית״ר ייכנסו איתו למו״מ על הארכת חוזהו בשנתיים נוספות. גם אופיר קריאף, אביאל זרגרי ואורן ביטון קיבלו מחמאות מהצוות המקצועי. 

עלי מוחמד ואלירן עטר חוגגים עם עידן ורד (חגי מיכאלי)עלי מוחמד ואלירן עטר חוגגים עם עידן ורד (חגי מיכאלי)

לצד השמחה, בבית״ר עם הפנים למשחק ביום ראשון מול באר שבע והמאמן הטרי בקבוצה רוני לוי, כשבבית וגן יודעים ללא ספק שמצפה לבית״ר משחק קשה מאוד. שי ברדה וסלובודאן דראפיץ’ כבר הבוקר (חמישי) מתחילים בהכנות למשחק: ״אם לא ננצח בבאר שבע, לא עשינו כלום״, אמר ברדה. הבלם אוראל דגני ייעדר מהמשחק בטוטו טרנר בגלל פציעה והוא בספק גם למשחק הבא מול סכנין, אור זהבי צפוי לפתוח ב-11 ביום ראשון מול באר שבע.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל