ההפסד של בית״ר ירושלים אמש (שני) 3:0 למכבי חיפה החזיר את השחקנים של סלובודן דראפיץ’ ושי ברדה למציאות העגומה של הקבוצה בעונה הנוכחית. ייתכן שהאופוריה אחרי הניצחון על מכבי נתניה והסופרלטיבים שהרעיפו על השחקנים, פגעו בהכנות למשחק מול מוליכת הטבלה. 

אפשר להתלונן ולהאשים את התפרצות הקורונה בקבוצה, אבל ההפסד היה דומה בדיוק להפסד וליכולת של הקבוצה מול אותה מכבי חיפה גם בסיבוב הראשון, אז לא הייתה התפרצות קורונה בבית״ר, כפי שמסביר גורם במועדון: ״מצד אחד לחזרה מהקורונה הייתה השפעה, מצד שני לא יכול להיות ששני משחקים נגד מכבי חיפה יכולים להיגמר בתוצאה של 7 או 8, זה מביך, הפערים בין הסגלים הם עצומים, היו רגעים גם בסיבוב הראשון וגם אתמול שזה נראה בוגרים נגד נוער. עידן ורד הקריב את עצמו, אבל צריך עוד מנהיגים לקבוצה". 

נקודת האור היחידה במשחק הייתה ההופעה של איתמר ניצן שבמו ידיו מנע תבוסה קשה. השוער סיפר על התחושות ביום שאחרי ההפסד למכבי חיפה: ״עשינו טעויות שנענשו עליהן, אחרי האדום זה היה כבר משחק אבוד וניסינו להחזיק כמה שאפשר, אין לנו יותר מידי זמן להתאבל, אנחנו עם הפנים קדימה. אנחנו חייבים להתרומם מהר מאוד, הרגשה לא נעימה להפסיד ככה למכבי חיפה. יש לנו שלושה משחקים חסרים, נשתדל להוציא כמה שיותר נקודות במטרה להיצמד לצמרת כדי שיהיו לנו צ׳אנס להתברג למעלה״. 

איתמר ניצן אחרי ה-3:0 למכבי חיפה

חשוב לציין כי בזמן שליפת הכרטיס האדום לאוראל דגני, נרשם ויכוח מילולי בין הספסל של בית״ר לספסל של מכבי חיפה. בבית״ר באו בטענות לספסל של מכבי חיפה על התערבותם והשפעתם על השיפוט ועל כך שהם לא מרסנים את השחקנים שלהם. דגני ייעדר מול סכנין וביום רביעי מקווים שבית הדין יתחשב במצב הקבוצה ולא יחמיר בעונש עם אלירן עטר. 

לבית״ר נשאר כעת לקוות שהחיזוק של ינואר עם מרקו ינקוביץ’ וניקו אולסק ישנה את מצבה של הקבוצה, לצד זה מקווים להכניס את מתאוסיניו לכושר משחק כמה שיותר מהר, שחקן שעל הנייר היה הבטחה בקיץ ועדיין לא שיחק דקה אחת העונה. ניקו אולסק אמור לצאת מבידוד ולהצטרף לאימוני הקבוצה וייתכן שיהיה בסגל למשחק מול סכנין ביום חמישי. 

סנטיאגו אוקמפוס שלא מצליח להתאקלם מקצועית בבית״ר, נשאר בסופו של דבר בקבוצה ולא הושאל בחלון העברות של ינואר, למרות שדראפיץ’ וברדה לא ממש מחזיקים ממנו. אחת השאלות שעלתה בסיום המשחק הייתה מדוע שחקן שהמאמנים רצו לשחרר לפני שבועיים וחצי, פותח בהרכב. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל