הדרמה אמש (רביעי) סביב החתמתו של הבלם הזמבי דומיניק צ׳אנדה הסתיימה בכך שבעלי בית”ר ירושלים, משה חוגג, החליט לבטל את העסקה בשל פרסום שמו של השחקן ב-ONE. בשעה 20:40 הוציא המועדון טיזר בדף הפייסבוק עם פוסט המבשר שבתוך שעה יפרסמו שם של שחקן חדש שחתם בקבוצה תחת הכותרת: ״משהו מתבשל פה״. 

כעבור כ-15 דקות שמו של השחקן פורסם ב-ONE ואז התחיל הבלאגן במועדון. מיד לאחר הפרסום התקשר חוגג לסוכנו של השחקן ניר קרין והודיע לו כי העסקה בוטלה בשל ההדלפה לתקשורת, חוגג הצביע על קרין כמי שהדליף את שמו של השחקן. 

סוכן השחקנים נשבע בפני חוגג כי אין לו יד בהדלפה וכי אין לו אינטרס להדליפה מכיוון שהאינטרס שלו כסוכן שחקנים היא שהעסקה תצא לפועל. אך קרין לא הצליח לשכנע את חוגג שניתק את השיחה עם סוכן השחקנים ומיד ביקש מדובר הקבוצה לנסח הודעה לפיה בית״ר מבטלת את ההחתמה של הבלם. 

עלי קאמארה עם הסוכן ניר קרין (מימין) לא יתבע את בית"ר (סוכנות כדורגל קרין)עלי קאמארה עם הסוכן ניר קרין (מימין) לא יתבע את בית"ר (סוכנות כדורגל קרין)

חוגג צייץ בטוויטר: “לא אתן פרנסה למדליפים גם אם כל אוהדי בית"ר לה פמיליה וכל העיתונאים ביחד ישתוללו כל היום וכל הלילה”.

ייתכן שקל היה לחוגג לבטל עסקה שכזו כי הרי מדובר בשחקן אלמוני שמשחק בזמביה ושאמור היה להיות שחקן משלים עם שכר זעום של כ-5,000 דולר לחודש. את השחקן איתר המאמן סלובודן דראפיץ’ באמצעות מאמנו הסרבי של הזמבי, אך עם פרסום שמו של השחקן ב-ONE, שלאחריו חוגג החליט לבדו על ביטול העסקה, דראפיץ’ הבין שהשחקן שרצה לסגל שלו כבר לא יגיע לקבוצה. 

״אם זה היה ערן זהבי גם היו מבטלים את העסקה בגלל פרסום בתקשורת?״, שאלו בבית״ר. אגב, גם שחקנים אחרים שהגיעו לקבוצה והיה ניסיון לחשוף אותם במסגרת הטיזר שמוציאה בית״ר ברשתות החברתיות, בכל החתמה נחשפו על ידי התקשורת, ודוגמאות לא חסר. 

אולסק: "מתרגש לחזור לישראל"

השורה התחתונה, העסקה עם דומיניק צ׳אנדה בוטלה, נכון לעכשיו אין בכוונת סוכנו של השחקן לתבוע את בית״ר על הפרת החוזה שנחתם בין הצדדים. בבית״ר מתעקשים כי ההחתמה בוטלה אך ורק בגלל הפרסום ב-ONE ולא בגלל שחוגג התחרט ולא באמת רצה את השחקן שבחרו עבור הקבוצה דראפיץ’ וברדה. ״ההחלטה לבטל את העסקה היא אך ורק בגלל שהיא נחשפה בתקשורת לפני שזה יצא מהמועדון ואחרי שהבהרנו שכך יהיה אם שמו של השחקן יודלף. אין שום קשר לעובדה שדראפיץ’ רצה את השחקן ולא חוגג בעצמו הביא אותו״, אמר גורם במועדון.

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל