חשיפת שמו של הרכש המיועד של בית״ר ירושלים ב-ONE הרעידה את העיר ירושלים אתמול בשעות הערב. אוהדים, עובדי מועדון ואנשי עסקים ירושלמים החלו לברר בכל דרך אפשרית אודות האיש ועסקיו עם פרסום שמו של סטפן מלול אצלנו ב-ONE.
כבר שבועות שמסתירים בבית״ר ירושלים את השם של איש העסקים איתו מנהלים מגעים בתקופה האחרונה. היו לא מעט שמועות ופרסומים על אנשי עסקים המעוניינים ברכישת המועדון, אך אתמול כאמור נחשף השם של איש העסקים הצרפתי סטפן מלול ובבית״ר נאלצו, בשל חשיפת שמו ב-ONE, לפרסם הודעה מסודרת רשמית בנושא לתקשורת לאחר אישור ובתיאום עם הבעלים משה חוגג, שנכח באותה העת במסעדה ברמת החייל בתל אביב.

סטפן מלול (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)סטפן מלול (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

כעת, ממתינים בהנהלת הקבוצה שאנשיו של מלול, רואי החשבון ועורכי הדין, ישלימו את בדיקת הנאותות בכדי לקדם את עסקת רכישת המועדון. לצד זה, בבית״ר יודעים כי אין הרבה זמן ואם העסקה לא תצא לפועל בתוך מספר ימים, לא יהיה מנוס מלהוציא אל הפועל את תוכנית הקיצוצים ושחרור השחקנים בחלון העברות של ינואר.

״עוד מוקדם לחגוג ולצאת בהצהרות״, אומרים בבית״ר. למה אומרים בבית״ר שעוד מוקדם? כי עדיין לא הועברו דמי רצינות, עדיין לא בוצעה בדיקת נאותות ולמעשה נחתם בין הצדדים ״זכרון דברים״, ואנשי בית״ר שזוכרים את סיפור אדלר ולוין רוצים להמתין עוד קצת לפני שמתלהבים ומצהירים על מכירת המועדון. 

שחקני בית"ר ירושלים (רפי בן חקון)שחקני בית"ר ירושלים (רפי בן חקון)

מי שמתנהל בנושא מכירת הקבוצה מול מלול ועורכת דינו אורלי זיני, הוא הבעלים משה חוגג ביחד עם עורך הדין יצחק יונגר. מלול יפקיד דמי רצינות של כמיליון דולר עם תחילת בדיקת הנאותות: ״אפשר לסיים את בדיקת הנאותות בתוך שבוע, הכול מסודר אצלנו, הספרים מוכנים, הכול מוכן מראש, מחכים לשמוע מאנשיו של סטפן בקרוב. הפקדת דמי הרצינות ביחד עם בדיקת הנאותות מחייבת אותנו כרגע לא לבצע שינויים במועדון, אבל הדברים צריכים לקרות מהר כי אנחנו תלויים בחלון העברות של ינואר שרק בו נוכל למכור שחקנים ולשחרר שחקנים אם הקבוצה לא תימכר״, אומרים בבית וגן.
שחקני בית״ר, שנחשפו אתמול באמצעות ONE לשמו של איש העסקים, החלו לבדוק בגוגל במה עוסק האיש ומה הונו. כולם במתח ורוצים לדעת האם מדובר באדם עשיר שיכול להחזיק את בית״ר לתקופה ארוכה. אתמול התברר שסטפן מלול התעניין ברכישת המועדון בעבר, אך זה לא יצא לפועל ברגע שנדרש לענות על כמה שאלות פשוטות בדבר הונו, עברו ועסקיו. 

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל