אחרי היעדרות ארוכה, אביאל זרגרי נכלל בסגל של בית״ר ירושלים למשחק הערב (ראשון) ב-19:30 מול מ.ס. אשדוד והוא יפתח על הספסל. הקשר, שהיה אחד השחקנים המבוקשים בחלון העברות האחרון, חזר להתאמן עם הקבוצה וקומאן הכניס אותו לסגל.

הרכב בית”ר: איתמר ניצן, אופיר קריאף, דוד חוג’ה, ג’וסואה מחיאס, אורן ביטון, עומר לקאו, תמיר עדי, מרקו יאנקוביץ’, אדווין ג’אסי, ריצ’מונד בואצ’י וניב זריהן.

הרכב אשדוד: יואב גראפי, זוהר זסנו, ננאד סבטקוביץ’, טימותי אוואני, נאור סבג, פיראס אבו עקל, עטאא ג’אבר, עוז בילו, מתאוסיניו ופהאד באיו.

בינתיים בבית”ר ממשיכים לבקר את מאמן הכושר טלמו דה אנדרס נוכח הפציעות הרבות של שחקני הקבוצה שמגבילות מאוד את מאמן הקבוצה ארווין קומאן מדי שבוע. ״לא מספיק שאנחנו סובלים מפציעות של שחקנים, חצי קבוצה מבלה כל השבוע אצל אייל הפיזיותרפיסט, לא מבינים מאיפה זה נפל עלינו״ אומרים בבית וגן.

ריצ'מונד בואצ'י ואדווין ג'אסי. יפתחו ב-11 (חגי מיכאלי)ריצ'מונד בואצ'י ואדווין ג'אסי. יפתחו ב-11 (חגי מיכאלי)

למרות זאת, אחרי התיקו מול מכבי נתניה בבית”ר מקווים לחזור לנצח: ״אנחנו יודעים מה מצבה של אשדוד, זה לא רלוונטי כי בליגה הזו הכל צמוד ופתוח, מחכה לנו משחק חוץ קשה אבל עשינו את מה שצריך ונגיע מוכנים למשחק. יש לנו לא מעט פצועים אבל זה לא תירוץ, באים לעשות הכל כדי לנצח״.

מנגד, אחרי פתיחה נוראית של שלושה הפסדים משלושה משחקים, במ.ס. אשדוד זקוקים לניצחון בכורה שייתן קצת אוויר למערכת. מי שימשיך להיעדר הוא הקשר מוחמד כנעאן, שיחזור להתאמן עם יתר חבריו רק לאחר המשחק נגד בית"ר ירושלים. גם יעקב בריהון שעדיין סובל ממתיחה יחמיץ את המשחק החשוב.  

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה