בית"ר ירושלים נדרשה להציג לבקרה התקציבית בטוחות בסך של כ-40 מיליון ש”ח, כך נודע ל-ONE. יושבת ראש הבקרה התקציבית החדשה, רו"ח סיגלית סייג, הציגה עמדה קשוחה בהתנהלות מול הקבוצה של משה חוגג, שנדרשה להעמיד את הבטוחות בדמות צ'קים וערבות בנקאית. 

במהלך הדיונים מול רו"ח סייג, אנשי הקבוצה וחוגג טענו שלא יכול להיות ששולמו על מיכאל אוחנה כ-2 מיליון אירו, אך עבור הבקרה התקציבית הוא לא שווה כסף ושם מחשיבים אותו כשחקן ללא כל שווי. גורמים סביב הקבוצה מהבירה אומרים כי חוגג והקבוצה סיפקו לבקרה את כל מה שהיא ביקשה, ולכן כל השחקנים הכשירים יעמדו לרשותו של רוני לוי במשחק הערב ב-20:30 מול סקציה נס ציונה במסגרת גביע הטוטו. יש לציין שטל בן חיים הפצוע ועידן ורד, שגם הוא אינו כשיר, לא יעמדו לרשותו של המאמן.

משה חוגג: "צריך להוקיע גזענות תמיד"

כרטיסי המנוי שרכשו חלק מהאוהדים לא תופסים למשחק גביע הטוטו שייערך באצטדיון טדי ובקבוצה מצפים כי יגיעו כ-4,000-5,000 אוהדים, על מנת לראות את התלכיד ההולך ונבנה של רוני לוי שעוד צריך להתגבש לקבוצה. במקביל, הצהובים-שחורים עדיין חייבים להתחזק בחוליית ההגנה, כדי ליצור איזון לצד חוליית ההתקפה המגוונת והמבטיחה שבנו יוסי בניון ולוי. 

התרגשות בנס ציונה, גלזר בספק, שטיין על הספסל

עמרי גלזר טרם עבר בבקרה בשל אי חתימה רשמית על חוזהו מול סקציה נס ציונה ונמצא בספק למשחק הבכורה הרשמי של הקבוצה כאחת מקבוצות הליגה הבכירה, ב-20:30 מול בית״ר ירושלים בטדי במסגרת גביע הטוטו. 

עומרי גלזר במחנה האימונים של נס ציונה (דוברות סקציה נס ציונה)עומרי גלזר במחנה האימונים של נס ציונה (דוברות סקציה נס ציונה)

קשה שלא להבחין בהתרגשות המתגברת במועדון שהקצה אוטובוס אוהדים מיוחד שילווה את עמיר תורג׳מן ושחקניו במשחק הראשון והלא פשוט כלל מול החבורה מהבירה. בעת השאלתו של גלזר, הועבר ישר השוער למחנה האימונים ומאז לא הספיק לחתום על חוזהו באופן רשמי וכדי לעבור בבקרה יצטרכו בנס ציונה להעביר את החוזה החתום בידיו וכמו כן את החוזה בינו לבין מכבי חיפה ממנה הוא מושאל. 

במועדון מאמינים כי השוער יוכל לעבור ולעמוד לרשות הצוות המקצועי, כמו גם הקשר האלבני סביין לילאי שממתין לשחרורו הבינלאומי. הכתומים, ששבו לארץ רק ביום חמישי האחרון, הספיקו לערוך אימון קל ואת האימון המסכם בו השלימו סופית את ההכנות לקראת המשחק. סאקו טורה השייך למכבי חיפה ועדיין נבחן בשורות הקבוצה מעורר עניין והתלבטות לגביו נובעת ברובה מגילו הצעיר, אך על פי המסתמן נראה שהשחקן ילבש כתום בעונה הקרובה ובכל אופן לא ישחק מול הירושלמים בשל פציעה. 

עמיר תורג'מן באסיפת השחקנים (דוברות נס ציונה)עמיר תורג'מן באסיפת השחקנים (דוברות נס ציונה)

רז שטיין, אחד מגיבורי העלייה לליגת העל, עדיין לא התאושש באופן סופי מהכאבים ברגלו, ויפתח את המשחק על הספסל בשל רצונו של הצוות הרפואי שלא לסכנו. המגן יונתן לוי לא צפוי לקחת חלק במשחק בשל פציעה אותה הוא סוחב מתחילת מחנה האימונים. בתוך כך, אופיר מזרחי יערוך בכורה כמו גם גיא בדש ורומריק אטו שתורגל לסירוגין עם אושר אבו, שצפויים לפתוח ב-11 של תורג׳מן. 

הרכב משוער: מתן זלמנוביץ (עמרי גלזר), בן סיטלקול, רומריק אטו (אושר אבו), איתי עוזרי, רז נחמיאס, אילון ירושלמי, בני נתן, סבין לילאי (סהר לוי), אופיר מזרחי, גיא בדש וניר שרון.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה