אחרי שנעדר מאז האימון המסכם לקראת אנורתוזיס פמגוסטה, הקשר ההתקפי שגיב יחזקאל צפוי להיעדר גם בשבועות הקרובים. יחזקאל סובל מפגיעה בשוקית ואחרי מספר בדיקות נראה שהוא ייעדר שלושה שבועות נוספים ויחמיץ את המשחקים החשובים נגד בני סכנין, מכבי חיפה ומכבי תל אביב. בצוות הרפואי יערכו עוד בדיקה בתקווה שזו תראה על חזרה מוקדמת או על כך שאין החמרה נוספת. 

בבאר שבע כאמור ניסו לברר מול בית"ר ירושלים את הדרישות הכספיות על הקשר אביאל זרגרי וברגע שהבינו את הסכום הגבוה שדורש משה חוגג, ירדו מהעניין בטענה שכבר לא ישלמו סכומי כסף כאלו גבוהים על שחקן ישראלי. “מנסים להשתמש בנו כדי להעלות מחירים של שחקנים, לא נשלם סכום כזה בלי קשר”, אמרו במועדון. 

שגיב יחזקאל בועט (איציק בלניצקי)שגיב יחזקאל בועט (איציק בלניצקי)

אחת האופציות שהעלו באר שבע מול בית"ר היא סכום כספי שהגיע ל-2.5 מיליון שקלים ודוד קלטינס. הקשר מבחינתו מתעקש להישאר ללא פגיעה בחוזהו הנוכחי, בנוסף הוא מאמין שיש לו מקום בהפועל באר שבע. בהנהלת המועדון רוצים להיפטר מהחוזה של קלטינס או לקצצו באופן משמעותי ומתקיימים מגעים מול מספר קבוצות בליגת העל, כאשר גם השתתפות בשכרו עומדת על הפרק. 

בבאר שבע מנסים להכניס לכושר את החלוץ ניקיטה רוקאביצה. הפציעה של יחזקאל גורמת לצוות המקצועי לאלתר בינתיים מאחר ואיתי שכטר החלוץ הטבעי היחידי שעומד לרשות רוני לוי, כאשר במשחק נגד חדרה הוקפץ חלוץ קבוצת הנוער המבטיח נועם שחר. בקבוצה עוקבים אחרי המצב של רוקאביצה ומאמינים שברגע שירגיש מוכן הוא ייכנס לעניינים מבחינת דקות משחק וקיים סיכוי שייכלל בסגל כבר בשבת נגד בני סכנין.

דוד קלטינס (האתר הרשמי של הפועל ב"ש)דוד קלטינס (האתר הרשמי של הפועל ב"ש)
רוני לוי ומיגל ויטור אחרי התיקו מול חדרה