אוהדי בית”ר ירושלים ממשיכים במחאה שלהם למען שחרור הקבוצה מידיו של משה חוגג. אחרי שארגון ‘שער האריות’ הודיע על מחאה ביום חמישי הקרוב מול ביתו של יו”ר ההתאחדות אורן חסון, ארגון לה פמיליה לא מחכה וכבר אמש (שני), בשעה 21:30 בלילה, כ-30 אוהדי בית”ר מהארגון הגיעו לביתו של חסון.

האוהדים צעקו מחוץ לביתו של חסון, שרו שירים בגנות חוגג ודרשו שההתאחדות תתערב בשחרור בית”ר ירושלים ושלא תאפשר לבעלים להחזיק במועדון. “רוצים בדק בית עמוק מאוד לגבי התנהלותו של חוגג בבית”ר, אסור לתת לו לפתוח את העונה”, דרשו האוהדים מול ביתו של יו”ר ההתאחדות. 

עוד צעקו: “בית”ר שייכת לאוהדים”, “בית”ר לא תהיה שבוייה של משה חוגג”, “ההתאחדות לכדורגל להתעורר”. האוהדים טוענים שלראשי ההתאחדות לכדורגל יש אחריות על מצבו של המועדון, ועל כך שאין עתיד לבית״ר.

אורן חסון (שחר גרוס)אורן חסון (שחר גרוס)

מארגון לה פמיליה נמסר: “מהיום נגיע לכל מי שאחראי למחדל שבית”ר הגיעה אליו עד היום”. חשוב לציין כי לאחר חצי שעה של צעקות ושירים כנגד ההתאחדות והעומד בראשה, האוהדים פוזרו על ידי המשטרה.

ההתאחדות לכדורגל הגיבה: “יו״ר ההתאחדות לכדורגל עשה לילות כימים למן פרוץ המשבר בבית״ר ירושלים כדי להבטיח למועדון יציבות שתאפשר לו להיאבק על מקומו בליגת העל ולסיים את העונה. אין זה מקרה שגם ראשי הקבוצה מצאו לנכון להודות לו על כך. בית״ר ירושלים נמצאת בבעלות משה חוגג, הוא האחראי להפעלתה ואין כל דרך משפטית שמאפשרת להתאחדות להוציא מידיו את המועדון. כל מי שטוען אחרת מוליך את האוהדים שולל. הנושא נבחן מכל זווית אפשרית על ידי ההתאחדות עוד בשלב מוקדם של המשבר. ההתאחדות נמצאת בתהליך הדוק מול הבקרה לבחון את התקציב של המועדון לשנה הבאה ונמשיך  ללוות את בית״ר וראשי המועדון במטרה לסייע ככל הניתן”.

משה חוגג (אחמד מוררה)משה חוגג (אחמד מוררה)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה