הנהלת בית״ר ירושלים החליטה כי ב-6 באוגוסט, יום שישי, תיסגר מכירת המנויים לעונת המשחקים לעונה הקרובה. המשמעות היא שיום שישי הקרוב יהיה המועד האחרון בו יתאפשר לאוהדי הקבוצה מהבירה לרכוש מנוי בית״ריסט. 

ההחלטה הזו תוביל לכך שמרבית ההכנסות מהאוהדים הצהובים-שחורים העונה יסתמכו על מכירת כרטיסים. למשחקים הגדולים מול מכבי חיפה, מכבי תל אביב, הפועל תל אביב, הפועל באר שבע, בני סכנין והפועל ירושלים המחירים יעמדו על 120 ש״ח, בעוד מול שאר הקבוצות מחיר כרטיס יהיה 80 ש״ח. 

משה חוגג רוקד עם אוהדי בית"ר ירושלים

אחרי ההפסד בדרבי, בית״ר מתכוננת למשחק ביום רביעי מול מכבי פתח תקווה, ממנו עלול להיעדר אביאל זרגרי, שסובל מכאבים בגב. ירדן שועה, שהושעה מהמשחק מול הפועל ירושלים, חזר להתאמן אחרי שיחה שקיים בבית וגן עם המאמן ארווין קומאן, שהבהיר לו כי הוא יצטרך להוכיח את עצמו לא רק מבחינה משמעתית, אלא גם מבחינה מקצועית וטקטית על המגרש. 

קומאן ואלי אוחנה ממשיכים לחפש חיזוק לחלק האחורי כשבתוות המקצועי מבינים שהצורך בבלם הוא קריטי. הגעתו לארץ של החלוץ, ריצ'מונד בואצ'י, מתעכבת מאחר שבבית״ר מחכים לאישורים סופיים ממשרד הפנים. השחקן, שמגיע מגאנה, יצטרך להיכנס לבידוד לפני שיצטרף לאימוני הקבוצה.