אחרי ההפסד אתמול (שישי) במשחק ההכנה מול רוסטוב, בבית״ר ירושלים מנסים לשמור על אופטימיות ואנשי המועדון הבהירו: ״זה משחק ראשון, הכל בסדר, זה לא ההרכב שיעלה לשחק במחזור הראשון מול הפועל באר שבע״. 

לצד התוצאה, בצוות המקצועי מבינים כי צריך להתחזק כמה שיותר מהר על מנת שהשחקנים יתחברו. אחד משחקני הקבוצה הפתיע: ״אנחנו לא צריכים חלוץ אחד אלא שניים, אם חשבנו שבלם זה הדבר שהכי חסר לנו, מסתבר שבהתקפה אנחנו בבעיה״. 

קומאן: ״לא יודע מה הסיבה לביטול המשחק״

גלאופילו האסלביינק אומנם חסר (נמצא עם נבחרת סורינאם והבקיע בהפסד 2:1 לקוסטה ריקה), אבל בבית״ר מבינים שאי אפשר לבנות רק על ירדן שועה. הרכש ההולנדי, אדווין ג׳סי, לא יכול לשחק כחלוץ וכידוע עדיין לא נמצא תחליף לאלירן עטר. לכן, הדאגה בבית״ר מתמקדת בחלק הקדמי. לניקיטה רוקאביצה למועדון אין שום כוונה לפנות, כי הוא מדבר בסכומי שכר שכבר לא קיימים בבירה ובשל כך עיקר המאמץ של ארווין קומאן ואלי אוחנה הוא להתחזק בחלוץ זר חופשי וכמובן בבלם. 

הנבחנים בקבוצה – עומר לקאו, יהב אפריאט ואופיר בנבנישתי, לקחו חלק במשחק אתמול וימשיכו לנסות ולהרשים את קומאן. מי שיוחתם מבניהם יהיה שחקן שאמור לעבות את הסגל ולא שחקן מפתח בקבוצה.

מרקו יאנקוביץ' מול רוסטוב (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)מרקו יאנקוביץ' מול רוסטוב (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)