אחרי כ-8 שנים בבית”ר ירושלים, אושרי דודאי, דובר המועדון הירושלמי לשעבר, נפרד היום (רביעי) מהקבוצה בפוסט מרגש: “הייתי, חייתי, חוויתי. זמן לנוע הלאה למקום בו אקבל גם רוח גבית. יש הרבה נכסים יקרים למועדון”. דודאי גם התייחס לעבודה עם אלי טביב (“החזיר את המועדון למקום הראוי”) ועם הבעלים העוזב, משה חוגג (“כוונות טובות”)..

“זהו, מסכם 8 שנים ועוד קצת בשירות זכות - בבית”ר זה הזמן להודות ולהוקיר, לעזוב את הבית כשהדלתות פתוחות והאהבה מלאה ובעיקר הלב נקי. לא אשכח לעולם את שיחת הטלפון ביום שבת 6.7.2013 עם ניר שלום ״מחר אתה מתחיל לעבוד - אתה תהיה דובר המועדון״, שבוע בלבד לאחר שאלי טביב קיבל את הבעלות, בתקופה לא פשוטה כלל למועדון, קפצתי היישר למים העמוקים. האהבה לבית״ר ירושלים, אותה אני נושא מגיל 0 גברה על כל חשש. את הדלת פתח לי כאמור ניר שלום היקר, חבר, מנטור, מורה דרך ואישיות עצומה בפני עצמו”.

משה חוגג בהופעת הבכורה המלהיבה במכתש

“תוך חבלי הלידה התהדקו הקשרים על הבעלים אלי טביב - תגידו ותחשבו מה שתרצו, מדובר באדם שאני חייב לו הרבה - את הבמה לנהל משברים תקשורתיים, להגן על המועדון, לשמור על האינטרס של בית״ר ירושלים, לשמור על המסגרת שתהיה תמיד בטון ייצוק ועוגן לעוסקים המלאכה. אחריות בלתי מתפשרת. אלי טביב החזיר את המועדון למקום הנכון והראוי לו, צמרת הכדורגל הישראלי. לא אשכח ולעולם אוקיר את תודתי, שיחות אל תוך הלילה מלב אל לב על כל דבר ושיתוף פעולה כמוהו לא חוויתי. עבדתי עם המון מאמנים ואינספור שחקנים, טסתי עם הקבוצה למקומות שככל הנראה לא הייתי מגיע אליהם באופן יזום. רכשתי כלים, התנהלתי מול גורמים זרים ועברתי את בית הספר הגדול לכישורי חיים. רכשתי חברי אמת-חברי נפש לחיים שאותם אשא עמי לעולם”.

“נחשפתי למקצוענות ברמה גבוהה ביותר בתחום ניהול המשק והציוד בדמותו של מאיר הרוש שהוא לא רק איש מקצוע נדיר, יחיד ומיוחד, הוא הנשמה הפועמת של המקום, לא רוצה לחשוב על היום שהוא לא יהיה חלק מבית״ר, לא יכול לדמיין את בית״ר בלעדיו. עבדתי עם אליל ילדותי אלי אוחנה, מעבר לדמות, לאייקון התרבותי שהוא, אלי הוא אכן סמל, אולי הסמל הבלתי מעורער של בית״ר, הוא מכלול ענק של אנושיות וחברות, אלי הוא איש שיחה, מגן על עובדיו, שומר על האנשים שלו ואוהב את בית״ר כמו ילד, בצורה שלא תיאמן - גם לאלי תודתי העמוקה”.

אוחנה, אושרי דודאי ומוני ברוש (אורן בן חקון)אוחנה, אושרי דודאי ומוני ברוש (אורן בן חקון)

“יש במועדון הרבה אנשים שהם נכסים יקרים שלא כולם מודעים להם, חיים נבון סמנכ״ל הכספים - פוזיציה לא נוחה לעבוד מולה, אבל ברגעי האמת הוא האיש שאתה תרצה שישמור לך על המקום וגם יעזור לעובד במקרי הצורך. הגר אוחנה חברה יקרה, טוטאלית ומקצועית, אשת שיח ובהחלט חשובה למקום. גיא ויטקובסקי עמוס בניסיון בעולם הכדורגל, אין נושא שהוא לא נרתם אליו ואין דבר שהוא לא מוכן ללמוד ולהתמקצע. למירי פינברג מנהלת המשרד של המועדון, לפני הכל - חברת אמת. חובה להודות למשה חוגג הבעלים שלקח אחריות ורכש את המועדון עם כוונות טובות כראות עיניו הלאה, מינוי של איש מקצוע כמו מוני ברוש למנכ״ל המועדון העיד על רצינות הכוונות של מושיקו - לא תמיד הדברים מסתדרים, אבל אסור להיות כפויי טובה, לשפוט תמיד לכף זכות, זה היתרון שלנו כבני אדם”.

“אני מתחיל להתפזר ומגלה שיש עוד לא מעט והדבר האחרון שאני רוצה הוא לשכוח או לפגוע, אני מודה לכולם מעומק הלב על שהייתם איתי ובשבילי בתקופה הנפלאה הזו - תודה להוריי האדירים, לבת הזוג המושלמת שלי, לילדים שלי לילדיה שלה, שהם עוגן עבורי. תודה לשמונה שנים ועוד קצת על שהייתי, חייתי, חוויתי. זה הזמן לנוע הלאה למקום שגם בו ארגיש מתפתח, צומח ופורש כנפיים, וזאת אוכל לעשות רק במקום בו אקבל ״רוח-גבית״- דבר אחד בטוח לעולם - יאללה בית״ר”.