בצל המאבק של הנהלת בית״ר ירושלים מול ארגון ‘לה פמיליה’, בצעד יוצא דופן קיים בעלי המועדון, משה חוגג, פגישה באמצעות ה״זום״ עם אוהדי בית״ר ירושלים שלא משתייכים לארגון לה פמיליה. במהלך הפגישה, שהייתה יזומה על ידי האוהדים, שוחח חוגג עם האוהדים על המאבק הצפוי בארגון האולטראס, על תוכנית הבית”ריסט והמנויים שהמועדון הוציא וגם על ההתנהלות מול התקשורת. 

אחד מהנוכחים בפגישה מספר: “מושיקו אמר לנו שהוא לא מתכוון להתקפל מול ה’לה פמיליה’ ושהוא הולך איתם עד הסוף, דיברו גם על זה שההנהלה תדאג שהאוהדים שעושים נזק לא ייכנסו גם למשחקי חוץ ושזאת רק תחילת הדרך מולם”.

משה חוגג (אורן בן חקון)משה חוגג (אורן בן חקון)

גורם נוסף שנכח בפגישה מספר: “השיחה הייתה על המנויים בעיקר, האוהדים הסבירו לחוגג שהם לא קהל של מנויים ושעדיף לכולם להתמקד במכירת כרטיסים, חוץ מזה דיברו שם גם על התקשורת, על ציפיות וגם על ‘לה פמיליה’ והפחד של האוהדים מאלימות מהצד של ‘לה פמיליה’. חוגג הבטיח לאוהדים שיספק אבטחה ושהוא יערב את המשטרה כדי שאוהדים ירגישו בטוח להביע את דעתם לכל כיוון מבלי לפחד מאלימות. בנוסף האוהדים סיפרו לחוגג שלה פמיליה מתכננים לשבור כיסאות ולגרום לנזקים על מנת שבית"ר תקבל עונשים כספיים”. 

כאמור המאבק בין חוגג לארגון ‘לה פמיליה’ לא הולך ודועך, אלא מחריף ואף יוצר קרע פנימי ופילוג בין האוהדים. במוצ״ש ישבו האוהדים זה לצד זה בדרבי הירושלמי וצריך לקוות שזה יעבור בשלום. ביום שישי הקרוב מתכוונים האוהדים שתומכים בחוגג, שחלקם משתייכים לארגון האוהדים ״שער האריות״, להגיע לאימון בבית וגן כדי להביע תמיכה בבעלים ובקבוצה.

אוהדי בית"ר ירושלים מחוץ לטדי (אורן בן חקון)אוהדי בית"ר ירושלים מחוץ לטדי (אורן בן חקון)
המתיחה על קווין דוראנט הותירה אותו המום