בית”ר ירושלים עדיין רחוקה מלהרשים לקראת העונה הקרובה, אך נראה שהקבוצה מהבירה לאט לאט מתחילה להפגין שיפור מסוים ועל אף שלא ניצחה את משחק ההכנה אתמול (חמישי) מול לרנקה וסיימה ב-0:0, חניכיו של ארווין קומאן נראו טוב לעומת היכולת שהציגו בשני משחקי ההכנה הקודמים.

קומאן עצמו התייחס למחנה האימונים של הקבוצה ושיתף: “אני חושב שהיה לנו שבוע טוב מאוד, התאמנו הרבה. אני ראיתי את השחקנים במשך כל יום ועבורי זה דבר חשוב, אני מכיר אותם הרבה יותר טוב מפני שבועיים. כמובן שאנחנו צריכים לקבל החלטות לגבי השחקנים ונעשה זאת”.

ארווין קומאן באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)ארווין קומאן באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)

שוער הקבוצה, איתמר ניצן אמר: “אני חושב שהמשחק נגד לרנקה היה הכי טוב שלנו עד עכשיו במחנה, אנחנו לאט לאט מתחברים ומבינים יותר מה המאמן רוצה. יש לנו שמונה ימים עמוסים מאוד, 3 משחקים ב-8 ימים זה לא דבר קל בתחילת עונה, אבל זה מצוין בשבילנו כדי לצבור גם כושר פיזי וגם הבנה טקטית לגבי איך שאנחנו רוצים לשחק. אנחנו ללא ספק משתפרים ממשחק למשחק ואני מקווה מאוד שנגיע לליגה מוכנים”.

עוד אמר ניצן: “אנחנו ממש מתרגשים לקראת העונה ובטח כשיש משחק ראשון כמו דרבי,יהיה המון קהל, דבר שלא היה הרבה זמן בעיר ירושלים ואנחנו מאוד רוצים לצאת עם ידנו על העליונה. יש המון שחקנים חדשים ויהיו עוד שחקנים שיגיעו, אנחנו מתחברים לאט לאט ולומדים להכיר אחד את השני, גם חברתית וגם על המגרש ועושים את הכל כדי למקסם את היכולת שלנו ביחד”.

איתמר ניצן (אורן בן חקון)איתמר ניצן (אורן בן חקון)
עוד לא מוכנה, 0:0 בין בית"ר י-ם ללרנקה