ללא מאמן לעונה הבאה, בבית״ר ירושלים כבר מתחילים לתכנן חלק מתוכנית העבודה לעונה הבאה אחרי ה-3:1 להפועל חיפה אתמול (שני). על הפרק: אפשרות לקיצוץ או פתיחת חוזים של חלק מהשחקנים המחזיקים בחוזים לעונה הבאה, חוזים עם סכומי שכר שראשי המועדון חושבים שלא מצדיקים את היכולת המקצועית של אותם שחקנים העונה. אגב, שחקנים שיסרבו לפתוח חוזה ולהגיע לסיכום מחדש עם הנהלת המועדון, יתבקשו לעזוב ולחפש קבוצה אחרת. 

גורם בבית״ר הגיב לנושא: “האוהדים לא יכירו את הסגל של העונה הבאה מרוב השינויים שיהיו, הדברים יעשו בצורה מסודרת מול שחקנים שאנחנו לא רוצים אחרי שהפקנו לקחים מההתנהלות מול דן איינבינדר, דיוגו ורדסקה ואנטואן קונטה. נחתוך בבשר החי, אין שחקנים בטוחים לעונה הבאה חוץ ממספר בודד ומוערך של שחקנים שאפשר לספור על יד אחת”.

אלישע לוי: זה הכדורגל שאנחנו רוצים לראות

הדברים הללו לא בהכרח מעידים על הבראה נכונה ובטוחה של המועדון. מצד אחד, חוגג הודה בכישלון שלו בעונה הנוכחית, אך מנגד, לא נראה שיותר מדי דברים ישתנו בהתנהלות לעונה הבאה. מנהל מקצועי לא יהיה, השחקנים שחוגג רוצה שישחקו יישארו והוא גם יהיה הדמות הדומיננטית שתחליט מי יגיע, כך שיכול מאוד להיות שתהיה קבוצה עם סגל אחר בעונה הבאה, אבל עדיין קבוצה בינונית.

עלי מוחמד (חגי מיכאלי)עלי מוחמד (חגי מיכאלי)

אגב, בבית״ר פועלים למכירת עלי מוחמד לקבוצה בחו״ל מאחר והקשר מסיים חוזה בסיום העונה הבאה והחל מינואר הקרוב יוכל לחתום בכל קבוצה כשחקן חופשי. אלירן עטר עדיין לא הגיע למכסת השערים והבישולים (16 סך הכל) כדי שחוזהו יחודש אוטומטית לעונה הבאה. עטר עומד על סך של 13 שערים ובישולים, ישנם גורמים בבית״ר שאמרו בשיחות סגורות כי הם מעדיפים שעטר לא יגיע ליעד על מנת שיהיה ניתן לקיים איתו מו״מ לקראת העונה הבאה. 

אלירן עטר (אורן בן חקון)אלירן עטר (אורן בן חקון)

אתמול סיימה בית״ר משחק רביעי ברציפות ללא ניצחון, מצב הקבוצה מבחינה מקצועית לא מזהיר והעונה הזו הוגדרה אתמול על ידי ראשי במועדון משה חוגג: ״כשלון טוטאלי״. גם השחקנים נשמעים מיואשים מהמצב: ״גם בגארבג׳ טיים אנחנו לא מסוגלים לנצח, עונה שכולנו נרצה לשכוח״. 

אוראל דגני מאוכזב (עמרי שטיין)אוראל דגני מאוכזב (עמרי שטיין)

בנושא אחר, במשחק הבית הקרוב של בית״ר, מתכוון הבעלים משה חוגג למנוע את כניסת של ראשי ארגון ‘לה פמיליה’ לטדי, האוהדים מתכוונים לפנות לערכאות משפטיות אם כך יהיה.