הקנס שספגו ירדן שועה, אלירן עטר ומיכאל אוחנה על כך שלא נכחו בסיום המשחק מול אשדוד בחדר ההלבשה -  ארוחת על האש במתחם בית וגן. השלושה, ששילמו כל אחד מכיסו 3,000 ש”ח, הזמינו את כל הקבוצה לארוחת ברביקיו של הגריל-שף ואוהד הקבוצה אסף סבח. 

משה חוגג שנכח כמובן בארוחה ביחד עם חברי ההנהלה אמר לשחקנים: ״אלירן, מיכאל, ירדן, תודה על הארוחה, תמיד עדיף להעביר את זה באווירה טובה, שיהיה כולנו הרבה בהצלחה בפלייאוף התחתון. כמו שכבר אמרתי אנחנו רוצים פלייאוף בלי מתח ושתהיה לנו יותר שמחה, תגמרו את זה מוקדם כדי שנוכל ליהנות מכדורגל משוחרר ולהתכונן לעונה הבאה״.

הטורניר המיוחד של בית"ר ירושלים

במהלך האירוע ערכו בבית”ר טורניר כדורגל ובו עלה על כר הדשא מספר 11 המיתולוגי, היו”ר אלי אוחנה, שהיה בקבוצה יחד עם הבעלים משה חוגג. לאחר 1:1 בתום הארכה, הקבוצה של אלי אוחנה, מיכאל אוחנה, משה חוגג, טל בן חיים,  זוהר חוגג, מרקו ינקוביץ', נתנאל דלויה, רועי פדידה ואורן ביטון. יחד עם אוחנה עלתה כל הנהלת הקבוצה לשחק – המנכ"ל מוני ברוש, סמנכ"ל הכספים חיים נבון, דובר הקבוצה אסף נחום ומנהל הקבוצה אושרי דודאי. מהארוחה נעדרו איתמר ניצן, גליאופיליו האסלביינק ועלי מוחמד, שנמצאים ביחד עם הנבחרות שלהם.

אלי אוחנה באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)אלי אוחנה באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)
שחקני בית"ר ירושלים באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)שחקני בית"ר ירושלים באימון (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)
אלי אוחנה באימון בית"ר (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)אלי אוחנה באימון בית"ר (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)
אלי אוחנה (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)אלי אוחנה (האתר הרשמי של בית"ר י-ם)