משהו לא טוב עובר העונה על הפועל באר שבע. הדרומיים נכנעו הערב (שני) 1:0 לבית”ר ירושלים וספרו שלושה הפסדים רצופים בטרנר הביתי, דבר אשר הרחיק אותם עד לכדי 11 נקודות מהפסגה. בסיום המשחק, מאמן הקבוצה ברק בכר שיתף בתחושותיו. 

“משחק לא טוב, זה לא מספיק רק להילחם ולהיות מחיובים”, אמר בכר והמשיך. “התחלנו לא רע, היה שקול עד הגול של בית”ר ואחריו נעלמנו. כשבית”ר קיבלה אדום הייתה ציפייה לחזור למשחק, גם עם החילופים שעשינו, אבל היה בלגן ולא היה משחק. רע מאוד”.

בכר: משחק רע מאוד, הפסדנו בצדק

ההפסדים בטרנר: “להפסיד שלושה משחקים בטרנר רצוף זה לא קורה בכלל, זו פעם ראשונה. יש פה משבר וצריכים להתנהג כמו קבוצה במשבר. כולנו פה ביחד גם בהצלחות וגם בהפסדים ונצא מהמצב ביחד כולנו. יש לפנינו משחק גביע שאין ממנו דרך חזרה”.

בן שהר עם אוראל גרינפלד (מרטין גוטדאמק)בן שהר עם אוראל גרינפלד (מרטין גוטדאמק)

העובדה שבן שהר לא פתח בהרכב: “בנינו הרכב שיותר עובד ולוחץ, הצלחנו לעשות את זה חלקית בהתחלה אבל אחרי הגול לא הייתה איכות ונעלמנו. ניסינו לעשות חילופים אבל זה היה מאוחר מדי. יש לי את הסיבות שלי, אני רואה את השחקנים כל השבוע ובוחר מה שנכון לקבוצה. שיחקנו עם התקפה מהירה, המטרה הייתה לצאת למעברים ולא הצלחנו. בן שהר משחק קבוע ולא יקראה כלום אם יעלה מהספסל”.

המטרות להמשך העונה: “המשחק הזה היה הזדמנות להתחיל את הסיבוב שני ברגל ימין ולהתקרב למעלה אבל לא עשינו את זה. מצפה לנו משחק קשה מול אשדוד בגביע. יש קצת פצועים ומורחקים, ננסה לעלות בהרכב הטוב ביותר כדי לעלות שלב”.

דוד קלטינס ומיגל ויטור מאוכזבים (רדאד ג'בארה)דוד קלטינס ומיגל ויטור מאוכזבים (רדאד ג'בארה)

האם הוא יכול להוביל את הקבוצה חזרה למרוץ על האליפות: “זה מה שאני עושה בכל יום, אני עובד קשה כדי שהקבוצה תצליח ותתחבר. החוכמה היא לדעת לצאת מהמצב וזה התפקיד שלי ואעשה את זה”.

מאור מליקסון הוסיף: “מרגש לחזור, חסר לי טיפה אוויר כי לא עשיתי הכנה כמו שצריך. אנחנו לא משחקים טוב ולא נראים טוב, אפשר להבין את הקהל. נמשיך לעבוד קשה ונצא מזה. אין בעיה עם מחאה כל עוד היא לגיטימית, אפשר להבין את האוהדים ואנחנו צריכים לתת יותר מעצמנו”.

עוד אמר הקשר שחזר מפציעה: “בכדורגל זה הרבה דינמיקה, נכנסנו לכדור שלג שקשה לעצור. יש משחק גביע ונתרכז בזה, נעבוד קשה כדי לצאת מהמצב. בכר? הוא המאמן הטוב בארץ, הוא יוציא אותנו מהמצב הזה. התוצאות פחות חשובות, רוצים לשחק כמו שאנחנו יודעים והתוצאות יגיעו”.

מאור מליקסון בין אנטואן קונטה לדיוגו ורדשקה (מרטין גוטדאמק)מאור מליקסון בין אנטואן קונטה לדיוגו ורדשקה (מרטין גוטדאמק)

בתוך כך, דאגה נוספת נרשמה אצל הדרומיים, כאשר קשר הקבוצה עדן שמיר פונה לבית החולים סורוקה בב”ש לאחר שנפגע בראשו במהלך המשחק. מנהל אגף מבצעים באיחוד הצלה, מושיקו מוסקוביץ’, מסר: "שמיר נפגע בראשו במהלך משחק נגד קבוצת בית"ר ירושלים לאחר שנגח בראשו של שחקן אחר. על פי בדיקה שנערכה במגרש נראה כי הוא סובל מזעזוע מח קל". מוסקוביץ הוסיף "כמו כן, טופלו על ידי פרמדיקים וחובשים של איחוד הצלה 6 אוהדים שנפגעו משאיפת עשן בעקבות השלכת רימוני עשן במקום".