עמית כהן, המגן הימני בן 22, ששיחק בעונה שעברה בבני יהודה עמה ירד לליגה הלאומית, חתם היום (שלישי) באמצעות סוכנו ניר קרין בבית"ר ירושלים ויצטרף לסגל המועדון בחוזה לעונה אחת. כהן, שרשם מספר הופעות גם בנבחרת הצעירה של ישראל, שיחק בליגת העל בהפועל רעננה, הפועל חדרה ובני יהודה.

ומה באשר לסכומי המעבר? בית”ר ירושלים שילמה השאלה לבני יהודה בסך 225 אלף ש”ח, כאשר ישנה אופציה רכישה של 550 אלף ש”ח. עוד קודם, בני יהודה שילמה לרעננה עליו סכום של 600 אלף ש”ח כאשר היא למעשה מימשה את האופציה עליו והעבירה להפועל רעננה 300 אלף נוספים, 600 בסך הכל לרכישתו של המגן לשורותיה.

כהן אמר לאחר החתימה במועדון מהבירה: "אני מרגיש בשל ונחוש להגיע למועדון מפואר כמו בית"ר ירושלים. לאורך כל הדרך ראיתי עד כמה המועדון רצה אותי ואני שמח על כך. אני מודה למאמן ארווין קומאן על הבחירה בי ומתרגש מכך, ורוצה להודות גם להנהלה ולצוות המקצועי על האמון בי”.

“אני מבטיח שאתן את הכל בשביל המועדון ועבור האוהדים. בית"ר ירושלים זה לא סתם מועדון, אלא כזה שאתה חולם להגיע אליו בתור ילד ואני מאושר שהצלחתי לעשות זאת. מעכשיו נתחיל להתכונן ברצינות לעונה. יאללה בית"ר".

ראמוס והסוס המנצח שלו בסרטון זוגי נוסף