מאמן בית"ר ירושלים רוני לוי יודע שהמשחק הערב (שני, 20:15) מול מכבי תל אביב יכול להשפיע על העונה כולה. מדוע? כי ניצחון של בית"ר יקטין את הפער מהמקום הראשון ל-7 נקודות וישאיר אותה עדיין בתמונת המאבק על תואר האליפות, ואילו הפסד והפרש של 13 נקודות יגרום לכך שהיא מעשית תסיים את המאבק האמיתי שלה על תואר האליפות ותאלץ להסתפק בניסיונות להוציא משהו מהעונה הזו דרך משחקי גביע המדינה והמאבק על אירופה.
 
רוני לוי ראה את המשחק בין מכבי תל אביב למכבי חיפה והוא מבין היטב את האיכויות של האלופה איתן יצטרך להתמודד בסמי עופר, מי שלא יוכלו לקחת חלק במשחק היום הם טל בן חיים שלא הצליח להשלים אתמול אימון מלא בשל כאבים ברגל והוא לא ייכלל בסגל הקבוצה וגם שלומי אזולאי שסובל מקרע בשריר הירך וייעדר מהמשחק וגם ממשחק גביע המדינה ביום חמישי מול בני ריינה ואולי אף מעבר לכך.

רוני לוי: נצטרך להיות במיטבנו

ליוואי גרסיה, גדי קינדה ופרדי פלומין שסבלו מפציעות קלות במהלך הימים האחרונים יהיו כשירים וישחקו מול מכבי תל אביב, מי שחוזר להרכב הפותח הוא דן איינבנדר שנעדר מהמשחק האחרון מול קריית שמונה בגלל כרטיסים צהובים.
 
לאור היכולת החלשה של אורי מגבו במשחק הליגה האחרון ייתכן שרוני לוי ייתן למקס גרצ'קין את חולצת ההרכב כמגן שמאלי, במרכז ההגנה אור זהבי יתפוס את מקומו של טל בן חיים לצידו של דיוגו ורדסקה, שי קונסטנטין ימשיך לשחק כמגן ימני, את הקבוצה ילוו הערב בסמי עופר כ-4,500 אוהדים של בית"ר ירושלים.

גדי קינדה (רדאד ג'בארה)גדי קינדה (רדאד ג'בארה)

בסוף השבוע הודיע חוגג כי יישב עם רוני לוי בכדי לסכם איתו על עונה נוספת במועדון, כעת ממתינים לראות מתי זה יקרה ואם חוגג ייפגש כבר השבוע עם המאמן שלו על מנת לסכם את תנאיו לעונה הבאה, זאת למרות שלבית"ר יש אופציה להארכת החוזה עם רוני לוי ולא ברור מה היה דחוף לחוגג להוציא הודעה כזו. בבית"ר הבהירו כי ההודעה של חוגג לא באה בשל שמועות על כך שברק בכר עשוי להגיע לבית"ר בעונה הבאה אחרי שהיה המועמד המועדף על משה חוגג לפני החתמתו של רוני לוי בקבוצה, הרי בסופו של דבר מי שקובע מי יהיה המאמן בבית"ר זה יוסי בניון.
 
בכל אופן, לבית"ר משחק גורלי בסמי עופר, אחד השחקנים המובילים בקבוצה והמשפיעים בחדר ההלבשה אמר ל-ONE: "אנחנו לא מסתכלים על הפער ממכבי כי זה לא רלוונטי כרגע מבחינתנו, כולם מבינים שמשחק מול מכבי תל אביב הוא יוקרתי, יגיעו הרבה אוהדים שלנו שנרצה לשמח, אם ננצח שוב יתחילו החישובים בטבלה, אבל באמת שעדיף לנו לא להתעסק בזה, אנחנו צריכים לבוא כמו שצריך למשחק הערב ולעשות הכל כדי לנצח, לא פחות מזה".

שחקני בית"ר ירושלים מודים לקהל (חגי מיכאלי)שחקני בית"ר ירושלים מודים לקהל (חגי מיכאלי)

הרכב משוער: איתמר ניצן, מקס גרצ’קין, אור זהבי, דיוגו ורדסקה, שי קונסטנטין, דן איינבינדר, עלי מוחמד, גדי קינדה, ליוואי גרסיה, פרדי פלומין, אנתוני וארן.