בית״ר ירושלים ערכה את האימון המסכם לקראת משחק החוץ מול קריית שמונה הערב (18:45). האימון, שנערך באצטדיון טדי, הגיע לאחר שהשחקנים קיבלו יום מנוחה לקראת השבוע הקרוב שיכלול בתוכו שלושה משחקים.

קריית שמונה: דזיוגאס ברטקוס, דור אלו, עידן נחמיאס, אורי דהן, זיו מורגן, יואב הופמייסטר, סמואל בראון, סאקו טורה, מוחמד שכר, יוג’ין אנסה ולוסיו.

בית”ר ירושלים: איתמר ניצן, שי קונסטנטין, אור זהבי, אוראל דגני, אורן ביטון, תמיר עדי, עלי מוחמד, אביאל זרגרי, עידן ורד, אלירן עטר וירדן שועה.

שחקני בית"ר חוגגים עם אלירן עטר (חגי מיכאלי)שחקני בית"ר חוגגים עם אלירן עטר (חגי מיכאלי)

המאמנים סלובודאן דראפיץ’ ושי ברדה ערכו אסיפה לשחקנים בהם שמו דגש על האיכויות שיש לקבוצה במהירות והראו את הדרך בה קרית שמונה משחקת. המאמנים שמו דגש על המהירות והמסירות הקצרות של הקבוצה מהצפון כשברדה סיכם ואמר לשחקנים: "אנחנו נכנסים עכשיו לרצף משחקים לא קל, אבל שיקבע לאן מועדות פנינו". 

עוד הוסיף ברדה: “הקהל יחזור בקרוב למגרשים ואני רוצה שתחוו מה זה לשחק פה עם אצטדיון מלא בפלייאוף העליון. תשמרו על עצמכם בתקופה העמוסה הזאת". דרפאיץ’ אמר: "אנחנו כל הזמן חוזרים ומתגעגעים. בטח שרצינו לחזור לשחק. אני מקווה מאוד שזו תהיה ההפסקה האחרונה עד סוף העונה"

עוד הוסיף דראפיץ’: "אין היום משחקים פשוטים בליגה שלנו, ראינו שכאשר הקבוצה בלי קהל זו ליגה שוויונית, כל קבוצה יכולה לנצח כל קבוצה. אנחנו מתייחסים למשחק הזה ברצינות, אחרי הניצחון נגד חדרה אנחנו רוצים להתחיל לחבר כמה ניצחונות וזה מאוד חשוב עבורנו".

סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה (איציק בלניצקי)סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה (איציק בלניצקי)

איתמר ניצן התייחס גם הוא למשחק הקרוב: "אחרי שבועיים ארוכים שחיכינו, אנחנו שמחים לחזור לשחק. מעבר לכך זה משחק שבו אנחנו חייבים את הנקודות כדי להיצמד למעלה ולהמשיך את המומנטום החיובי".

איתמר ניצן (אורן בן חקון)איתמר ניצן (אורן בן חקון)

קהת יעבור מבחן כשירות, רפואה: משחק חשוב על הפלייאוף העליון

את פגרת סגר הקורונה ניצלו בקריית שמונה על מנת לאושש את הפצועים ולנסות להחזיר את החדות לחוליה הקדמית של הקבוצה. בפתח העונה השילוב בין יוג’ין אנסה, סאקו טורה ולוסיו עבד בצורה נהדרת, אך בשבועות שטרם הסגר היכולת של השלושה דעכה ובמועדון הצפוני מקווים כי הצליחו בפגרה להחזירם לעניינים.

קובי רפואה (אורן בן חקון)קובי רפואה (אורן בן חקון)

אחרי שני ניצחונות רצופים, הקבוצה הצפונית של קובי רפואה תנסה להמשיך במומנטום ולחזק את נוכחות הקבוצה בתמונת הפלייאוף העליון, רפואה, שהורחק במשחק הקודם ב-0:2 על הפועל חיפה, לא יוכל לעמוד על הקווים ועוזרו, נמרוד קוסטיקה, יהיה זה שידריך את קריית שמונה במשחק. מבחינה מקצועית, כל הפצועים שבו במהלך הפגרה לאימונים מלאים וכשירים, למעט רועי קהת שלא כשיר ל-90 דקות, כאשר רק לקראת המשחק יקבלו במועדון החלטה באשר לשיתופו של קהת על בסיס מבחן כשירות שיעבור בסמוך למשחק.  יואב הופמייסטר, שנעדר במחזור הקודם בשל צבירת כרטיסים צהובים, ישוב ל-11.

רועי קהת (אורן בן חקון)רועי קהת (אורן בן חקון)

מאמן הקבוצה, קובי רפואה, אמר לקראת המשחק: “אנחנו שמחים ומאושרים לשוב ולשחק כדורגל, אין ספק שכשהמשחק אצלנו בבית אנחנו רוצים להמשיך את המומנטום החיובי שלנו. מצפה לנו משחק קשה מול קבוצה איכותית, אבל אנחנו מוכנים לאתגר ומודעים לחשיבות המשחק. מבחינתנו זה משחק חשוב על הכרטיס לפליאוף העליון".

השוער של אייבר כובש מול אתלטיקו!

חדש! לחצו לכל הטבלאות והתוצאות מליגות הנוער והנערים בישראל