משחק נוסף בליגת הבורסה לניירות ערך נדחה בעקבות מקרה של הידבקות בקורונה. הפעם מדובר במפגש המחזור השלישי שהיה אמור להתקיים הערב (שני, 21:00) באצטדיון טדי בין בית”ר ירושלים לעירוני קריית שמונה, אך לא ייצא לדרכו במועדו המקורי, וזאת בשל אבחונו של שחקן האורחת, באסל שעאבן כחיובי לנגיף.

בשעות האחרונות קיבלו אנשי המועדון הצפוני את ההודעה שאחד מהשחקנים חיובי לקורונה, בזמן שהקבוצה נערכת למשחק מול בית”ר. שחקני הסגל, אנשי המנהלה והצוות מקצועי ערכו את הבדיקות ובמועדון ימתינו לתוצאות ולהנחיות משרד הבריאות לגבי המשך הפעילות.

האתגר של מאור בוזגלו

מטעם עירוני ק”ש נמסר: “ביום שבת האחרון עידכן השחקן, באסל שעאבן, את רופא המועדון כי אינו חש בטוב. השחקן קיבל הנחייה לעשות באופן מיידי בדיקת קורונה ועד שלא יתבררו תוצאותיה, הוא מתבקש להישאר בבידוד ולא להגיע לאימוני הקבוצה. היום בשעות הצהריים, בזמן שהותה של הקבוצה בבית מלון במרכז הארץ, כהכנה למשחק (כמובן ללא השחקן באסל שעאבן) התברר כי הבדיקה אותה ערך השחקן התגלתה כחיובית. הדבר נמסר כאמור למנהלת הליגה שעדכנה לאחר בירור על דחיית המשחק”.

שחקני קריית שמונה (חגי מיכאלי)שחקני קריית שמונה (חגי מיכאלי)

בהודעה שמסרה מנהלת הליגה בנוגע למשחק, נכתב: “במהלך השעה האחרונה התקבל דיווח על שחקן הפועל קריית שמונה שנמצא חיובי לנגיף הקורונה. מנהלת הליגות עדכנה באופן מיידי את משרד הבריאות בפרטי המקרה. בהתאם למתווה משרד הבריאות לקיום משחקי הליגות המקצועניות, על קבוצה בה התגלה מקרה חיובי, לבצע בדיקות, אשר בהתאם לתוצאותיהן יקבל משרד הבריאות החלטה על המשך סטטוס פעילות הקבוצה.

בהתאם לכך נאלץ משרד הבריאות להודיע על דחיית המשחק אשר תוכנן להיערך הערב מול קבוצת בית"ר ירושלים במסגרת המחזור השלישי של ליגת הבורסה לניירות ערך. שחקני ואנשי הצוות של עירוני ק"ש יעברו בדיקות באופן מיידי ובהתאם לתוצאותיהן תתקבל החלטה על מועד חדש לקיום המשחק”.

ארז כלפון (רדאד ג'בארה)ארז כלפון (רדאד ג'בארה)

מבית”ר ירושלים נמסר: “לאחר ההודעה על ביטול המשחק החליט הצוות המקצועי על אימון ערב שייערך בבית וגן. סיכום האימון יעלה לאתר הרשמי בסיומו. אנו מאחלים לאנשי קריית שמונה רפואה שלמה ובשורות טובות”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה