הפועל באר שבע חוזרת היום (ראשון) לשגרת האימונים, אחרי הניצחון המשכנע ביום חמישי האחרון על ארדה, במסגרת הסיבוב השני של הקונפרנס ליג ותמשיך בהכנות לקראת הגומלין ביום חמישי הקרוב. כזכור, בשל העבודות באצטדיון טוטו טרנר, באר שבע תארח את הבולגרים באצטדיון המושבה וכ-6000 מתוך 10,000 המקומות שרכשו מנוי צפויים להגיע. 

מאמן הקבוצה, רוני לוי, הבהיר לחניכיו ששום דבר לא סגור והרצון הגדול הוא לעשות משחק טוב יותר לעיני הקהל שיגיע. מצד אחד, לוי משדר לשחקנים לא להסתמך על שני השערים, אבל יודע שזה יתרון ומאפשר לתת לכמה שחקנים נוספים להיכנס ללופ המשחקים ולקבל ביטחון.

שחקני באר שבע חוגגים ניצחון חשוב בבולגריה (האתר הרשמי של הפועל ב"ש)שחקני באר שבע חוגגים ניצחון חשוב בבולגריה (האתר הרשמי של הפועל ב"ש)

אחד השחקנים הוא אביב סולומון, המגן השמאלי שנעדר כמעט לכל אורך פתיחת האימונים, בגלל פציעה בארבע ראשי. סולומון ערך הופעת בכורה בסגל נגד ארדה אבל לא שותף, כאשר דוד קלטינס שימש כמגן שמאלי בהצלחה רבה. במקביל למאמצים הגדולים לצרף מגן זר, סולומון אמור להיות זה שימלא את התפקיד ולכן התכנון של הצוות המקצועי הוא לתת לו לשחק ביום חמישי הקרוב.

אביב סולמון. יערוך בכורה במדים האדומים? (האתר הרשמי של הפועל ב"ש)אביב סולמון. יערוך בכורה במדים האדומים? (האתר הרשמי של הפועל ב"ש)

בבאר שבע יסגרו בקרוב מאוד את סאגת מרואן קבהא, אחרי פגישה שתתקיים עם סוכנו דודו דהאן. קבהא מאוד מאוכזב מהגישה של המועדון כלפיו והוא צפוי לסגור בבני סכנין. מי שנראה מדוכדך מהעזיבות של שני חבריו הטובים לקבוצה, לואי טאהא ומרואן קבהא, הוא הבלם חאתם עבד אלחמיד שמנסה לחזור מפציעה בברכו.

מרואן קבהא. מאוכזב ממעמדו וצפוי לעזוב (שחר גרוס)מרואן קבהא. מאוכזב ממעמדו וצפוי לעזוב (שחר גרוס)
אבישג סמברג מדברת על הזכייה והאינסטגרם