איהאב גנאים היה אמור היום (רביעי) לעבור באופן רשמי להפועל באר שבע, אולם לא הושג סיכום סופי בין הקבוצות על גובה דמי ההעברה שאמורים להיות כמיליון ש”ח, ונראה כי ישנם פערים. סכנין, כתוצאה מכך, הורתה לשחקן לא לצאת לבדיקות הרפואיות בבאר שבע והעסקה כרגע עוד לא הושלמה ולא הגיעה לכדי סיכום סופי.

בסכנין טוענים כי “סוכם משהו אחד, באר שבע שלחה משהו אחר. זה לא רציני”. בצד של באר שבע אומרים כי ישנן מחלוקות כספיות על דמי ההעברה ומועד העברת הכסף. בסכנין התנו את המעבר להיום בבוקר ובגלל שבבאר שבע לא השיבו לשאלות שלהם פשר הפערים, הם הורו לגנאים שהעסקה בשלב זה לא יוצאת לפועל.

על רקע הידיעות סביב האפשרות שהפועל באר שבע רוצה לצרף את בירם כיאל, אמר יושב ראש בני סכנין מוחמד אבו יונס כי: "אנחנו לא נעמוד בדרכו של אף שחקן. מי שרוצה אותנו, אנחנו רוצים. אותו מי שלא רוצה, יכול ללכת אבל יש חוזה ויש תנאים. החוזה לא מחייב רק צד אחד אלא שני צדדים".

בירם כיאל (עמרי שטיין)בירם כיאל (עמרי שטיין)

כפי שפורסם ב-ONE, מתברר שכיאל מחוזר ע"י ב"ש, אבל על פי החוזה של השחקן סעיף השחרור שלו עומד על סכום מעורך של חצי מיליון שקלים. כעת נותרת השאלה הפתוחה והיא האם באר שבע אכן תממש את סעיף היציאה של כיאל ותרכוש אותו מסכנין במהלך החלון הנוכחי.

בתוך כך מחכים בסכנין לשמוע מהמאמן שרון מימר מי הם שחקני החיזוק הזרים שהוא רוצה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה