כשהיא במקום הראשון בטבלה והיחידה העונה שטרם הפסידה אחרי 15 מחזורים, הפועל באר שבע תנסה להבטיח מחזור נוסף בפסגת הטבלה, כאשר ביום ראשון היא תארח באצטדיון טרנר את בני סכנין. לאחר המשחק מול הקבוצה של שרון מימר מצפים לב”ש שני מפגשי ליגה הכי קשים שאפשר: אצל מכבי תל אביב בבלומפילד ומול מכבי חיפה בבית, כשבתווך תפגוש את מכבי נתניה בשמינית גמר גביע המדינה.

רוני לוי דיבר במסיבת עיתונאים לקראת סכנין: “כיף לחזור הביתה ובטח שאחרי ניצחון. יש לנו הרגשה נהדרת בטרנר כשהקהל יחד איתנו. מקווה שנעשה עבודה טובה. בסיבוב הראשון מול סכנין היה מאוד קשה, בטח עם הסיטואציה מסביב למשחק בדוחא. סכנין קבוצה חזקה מאוד, קשה מאוד ומתכוננים למשחק כזה מאוד. נעשה הכל כדי לנצח במשחק”.

לוי: טוב לחזור לטרנר,מקווה להמשיך לנצח

הדיווחים על עתידו: “אני לא אחראי על פרסומים כאלה ואחרים, אני מרוכז ומפוקס רק בהפועל ב”ש ולא בשום דבר אחר. רמזי ספורי? אנחנו גאים בכך ששחקנים שלנו מגלים יכולת טובה ויש ביקוש, אבל כל דבר בזמנו וכעת הוא בהפועל ב”ש והוא מבין את זה טוב מאוד. הוא מרוכז בקבוצה ורוצה בהצלחתה”.

על הרצף הפחות טוב מול סכנין וההופעה העגומה שלה נגד מכבי חיפה, אמר המאמן: “ההפסד שלה למכבי חיפה לא משקף, זה היה מעין משחק חוץ עבורם. השישייה תגרום להם לבוא עוד יותר מרוכזים למשחק נגדנו ועוד יותר לתת את הכל. אנחנו מעריכים את סכנין אבל מרוכזים בעצמנו ונעשה הכל כדי לנצח”.

רוני לוי (איציק בלניצקי)רוני לוי (איציק בלניצקי)

שגיב יחזקאל אמר: “אני אוהב להראות את הדברים שלי על הדשא, פחות אוהב לדבר על עצמי בתקשורת. לשחקן כדורגל לא הכל עובר חלק, אני ממשיך לעבוד קשה ורוצה לעשות את הפריצה שלי. אני מאחל לעצמי בכל שנה לעשות את הפריצה ועובד על זה. כל שנה היא צומת חשוב בקריירה, אני לא מתייחס למה שהיה בעבר שלי, אני שחקן באר שבע ורוצה להוכיח את עצמי ולהראות שאני ראוי לשחק פה, אני עובד קשה ומתאמן טוב. זה יושב עליי שעדיין לא כבשתי העונה, אבל אם אעשה את הדברים בכוח זה לא יבוא לי כמו שאני רוצה. המטרה היא לתת מאה אחוז מעצמי ואני בטוח שהדברים יעבדו עבורי”.

עוד אמר החלוץ: “התחלתי את העונה כמו שצריך ונפצעתי, הייתי שלושה חודשים וחצי בחוץ וחזרתי להתאמן. התחרות בהפועל באר שבע חזקה מאוד, יש חדר הלבשה טוב והמון שחקנים טובים על התפקיד שלי אז מתחרים וזה חלק מהכדורגל. שמח מהתחרות ותמיד נותן את המאה אחוז. יש בסופו של דבר מאמן והוא יחליט מי צריך לשחק. ניצחון על סכנין חשוב לנו כמו כל משחק אחר, עובדים קשה כל השבוע ורוצים לנצח ולהמשיך במומנטום הטוב שלנו”.

שגיב יחזקאל (חגי מיכאלי)שגיב יחזקאל (חגי מיכאלי)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה